بررسی شستشوی بدن با فرهنگ حمام کردن: صابون دوستدار زمین به دوش شما نیاز دارد

[ad_1]

یک پوشش نقره ای یک سال که بیشتر در خانه می گذرد؟ بیشتر من زمان. ایده مراقبت از پوست به عنوان مراقبت از خود مدتی مد نظر بوده است ، اما همه گیری نیاز فوری به درون را ایجاد کرده است – و بسیاری از ما برای درمان مستقیم به حمام خود می رویم.

در میان انبوه نمونه های مراقبت از پوست که آپارتمان من در بروکلین را شلوغ کرده بود ، ذهن و شستشوی بدن Bathing Culture بلافاصله به بالاترین سطح رسید. البته من پیشنهاد نمی کنم که خودکشی در شستن بدن کاملا طبیعی جایگزین صحبت با یک متخصص بهداشت روان باشد ، اما در مدت زمانی که مطابقت با چرخه اخبار پر سر و صدا احساس یک کار تمام وقت داشت ، متوجه شدم آرامش خاطر از طریق مناسک زیبایی. دقیقاً مانند مسابقات زیر هم سطح بی پایان در Hinge ، تعداد زیادی شستشوی بدن برای انتخاب وجود دارد ، و به راحتی می توانید فرمول ها را بچرخانید ، هرگز بر روی کف مناسب ، عطر یا بسته بندی مطلوبی که مایلید با آن کنار بیایید قرار نگیرید. اما شما می دانید که آنها چه می گویند: وقتی می دانید ، می دانید – و یک حمام احمقانه ثابت کرد فرهنگ حمام نگه داشتن کتاب من است.

هنگامی که دوستان دوران کودکی و بنیانگذاران Bathing Culture ، اسپنسر آرنولد و تیم هولینگر برای پاک شدن پس از ماجراهای گل آلود در بیابان کالیفرنیای شمالی تلاش می کردند ، این دو تصمیم گرفتند که یک ترکیب صابون را که آیین عدالت حمام را انجام می داد ، معطر کنند. پس از آزمایش هزاران دسته ، سرانجام آنها به فرمول جام مقدس رسیدند: مخلوط زیست تخریب پذیر که شایسته یک مکان دائمی در دوش شما است. Bathing Culture’s Mind and Body Wash دارای گواهی ارگانیک است و از ابرقهرمانان پوستی مانند آلوئه ، شی و روغن نارگیل ساخته شده است – و به لطف رایحه ای زیبا و چوبی که از جنگل ملی ردوود الهام گرفته شده ، واقعاً در یک لیگ خاص خود قرار دارد.

جدا از سفر معطر و جادویی مرغوبی که صابون شما را به خود می برد ، احساس مخملی و آبرسانی آن محصول را از بقیه متمایز می کند. فقط با نه ماده اولیه (که همه آنها قادر به تلفظ آنها هستم) ، لازم نیست تعجب کنم که چه چیزی در بطری من وجود دارد. و نمی توانید بسته بندی را نادیده بگیرید – مارک تجاری مینیمالیستی به خودی خود یک نقطه فروش عظیم است. اما اگر نیاز داشتید یکی دیگر به همین دلیل این محصول را امتحان کنید ، ماه زمین زمان مناسب برای تجدید نظر در مورد تأثیرات رژیم زیبایی شماست. برای این بررسی شستشوی بدن Bathing Culture ، من به تلاش های پایدار برند نگاه کردم ، که شما و قفسه بالایی خود را یک قدم در مسیر درست قرار می دهد.

این شرکت می گوید که ابتدا به مردم و کره زمین خدمات می دهد و تأثیر محصولات خود را بر روی زمین و پوست در بالای لیست اولویت ها قرار می دهد. Bathing Culture از بطری های پلاستیکی ساخته شده از 100٪ مواد بازیافتی قبلی استفاده می کند ، اما گزینه شیشه ای را نیز ارائه می دهد. (که ممکن است بخواهید آن را به دام بیندازید زیرا می توانید یک ظرف پر کردن جمبو را برای کاهش تولید مجدد سفارش دهید یا وقتی تمام می شوید به یکی از ایستگاه های پر کردن آنها در سراسر کشور مراجعه کنید.) با تولید هر پنج گالن صابون ، مارک گیاهان یک گیاه یا درخت بومی ، بنابراین تأثیر بسیار فراتر از وان شما خواهد بود. و اما آنچه در بطری است؟ فرمول ها کاملاً طبیعی هستند و فقط از گیاهان و مواد معدنی ساخته می شوند – بدون سموم ، رنگ ها ، سولفات ها ، پارابن ها یا رایحه های مصنوعی.

اگر نوید یک دوش آب سبز واقعاً شما را قانع کرده است ، ممکن است زودتر از این دکمه تسویه حساب را فشار دهید ، زیرا بسته بندی مواد مغذی و شستشوی یک گالن و کیت های پر کردن منزل شستشوی ذهن و بدن در طول ماه زمین 20٪ تخفیف دارند (در جشن تولد 4 سالگی برند). اگر نگران زیاد بودن دست خود هستید (اگر یک بار آن را امتحان کنید ، شک می کنم اینطور باشد) ، می توانید از صابون به عنوان مواد شوینده لباس ، یک آفت کش ملایم برای گیاهان خانگی یا حتی برای شستشو استفاده کنید. میوه ها و سبزیجات – بله ، همین است که تمیز. در کل ، شما زندگی خود را ساده می کنید در حالی که درهم و برهم کردن زرادخانه زیبایی خود را کاهش می دهید.

پمپ بطری شستشوی بدن

شیشه قابل تعویض شستشوی ذهن و بدن برای فرهنگ حمام کردن

با توجه به اینکه احساس می کنم هر بار که از این صابون استفاده می کنم در کوه و زیر دوش معطر خارج از خانه قرار گرفته ام ، تعجب آور نیست که آنها آن را ذهن می نامند و شستشوی بدن. جدا از یافتن وقت برای جوان سازی مناسک زیبایی ، سرمایه گذاری در محصولات ساخته شده با ذهنی به من کمک می کند تا در مورد مصرف خود احساس بهتری داشته باشم – همه اینها در حالی که بوی کاملا مطبوعی دارند.

پشت مدل نگه داشتن بطری شستشوی بدن

فرهنگ استحمام ذهن و شستشوی بدن

بطری مسافرتی شستشوی بدن

فرهنگ حمام شستشوی ذهن و بدن اندازه سفر

کوزه بزرگ پر کردن شستشوی بدن

شستشوی ذهن و بدن با پر کردن یک گالن

دست در حال ریختن کوزه بزرگ شستشوی بدن در بطری است

کیت پر کردن خانه و شستشوی ذهن و بدن برای فرهنگ حمام کردن

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>