بررسی لباس زیر رژه: این مارک مرسوم ، مد روز راحت ترین جوراب شلواری جهان را ایجاد می کند

[ad_1]

لباس دست نیافتنی با جیب. آن شلوار جین عالی. وقتی صحبت از مهمترین قطعه لباس ، شورت (یا لباس زیر) برای کسانی که در لباسهایشان چرخ می خورند می شود پ-word) معمولاً اولین چیزی نیست که به ذهن خطور می کند. اما من همیشه اعتقاد داشتم که یک لباس خوب به یک پایه خوب احتیاج دارد – و اگر شما تا به حال یک شورت بد خراب کرده اید ، می دانید دقیقا منظور من چیست خوش شانس من و شما (و ته قنداق های ما) ، برند لباس زیر مستقیم برای مصرف کننده پاراد ، راحت ترین جوراب شلواری بدون درز را برای ضربه زدن به کشوی بالایی خود راه اندازی کرد.

در گذشته ، وقتی صحبت از انتخاب لباس زیر می شد ، شاید مجبور بودیم راحتی را فدای سبک کنیم و بالعکس. خوشبختانه ، بسیاری از شرکتهای مدرن راهی پیدا کرده اند که بدون هیچ گونه مصالحه ، همراه با دامنه های استقبال کننده تر ، هر دو را به ما می دهند – و Parade ، که تمرکز خود را بر شمول ، پایداری و حمایت از سازمانهای بهداشت جنسی می گذارد ، در صف مقدم و مناسب است. حرکت زیبا.

هنگامی که نام تجاری مستقر در شهر نیویورک برای اولین بار در سال 2019 راه اندازی شد ، من بیش از همه آماده بودم که لباس زیر جدید و جذاب به زندگی من بیاید. تا آن لحظه ، مجموعه لباس زیر من محدود به خریدهای عجولانه ای بود که هر وقت در بازار بودم (بازار را به خاطر می آورید؟) توسط یک مارک لباس زیر زنانه قدیمی که نام آن نبود. اگر من با بقیه لباس هایم انتخاب های بهتر و آگاهانه تری انجام می دادم ، چرا این مورد را به کشوی لباس زیر خود گسترش نمی دهم؟ بعلاوه ، آنها با منافع شخصی من صحبت می کنند. یکی از مجموعه های Parade بر اساس نشانه های طالع بینی ساخته شده است ، در حالی که مجموعه دیگری با همکاری Juicy Couture با نام تجاری It ساخته شده است. به عنوان کسی که لباس های ورزشی چند نفره مخملی پوشیده است ، این یک رویای کاملاً واقعی است.

با این حال ، آخرین نسخه تجاری ، جهانی ، یک کلام یا الهام گرفته از یک موضوع مرسوم ، مد روز نیست. در عوض ، این یک شکایت مشترک را حل می کند: خطوط شورت ، و همچنین یک مسئله جهانی (در واقع) جهانی ، تغییر آب و هوا.

جهانی اولین سبک نامرئی نام تجاری است ، بنابراین شما می توانید خطوط ترسناک زیر شلواری را بدرود ببوسید (مگر اینکه مثل من باشید و خط شلوارک برایتان مهم نباشد!). اما آنچه این لباس زیر بدون درز را از بقیه متمایز می کند این است که از چه لباس زیر ساخته شده است: پارچه بازیافتی فوق العاده و آستر پنبه ارگانیک. طبق گفته بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Parade ، Cami Tellez ، یونیورسال از نخ های بازیافتی معتبر ساخته شده است که منجر به 8.5٪ صرفه جویی در انرژی ، 84٪ پساب پساب و 77٪ صرفه جویی در تولید گاز می شود. Tellez می گوید: “پایداری در هسته اصلی مارك تجاری ماست ، بنابراین در كنار راه اندازی اولین لباس زیر بدون لبه بدون كربن در جهان ، ما با سرمایه گذاری در زمینه حفاظت از May Ranch – بیش از 14،500 هكتار بومی ، تلاش خود را گام به جلو برداشتیم. زمین چمنزار در کلرادو ، و خانه ای حیاتی برای بیش از 300 گونه پرنده. این پروژه به طور چشمگیری کیفیت هوا در کشوری را بهبود می بخشد که طی سالهای اخیر 48٪ از زمین های طبیعی خود را از دست داده است. ”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>