بررسی مسواک فیلیپس Sonicare: دیگر هرگز از نوارهای سفید استفاده نمی کنم

[ad_1]

مسواک Philips Sonicare را امتحان کردم و در کمال تعجب ، این یکی از محبوب ترین دارایی های من شده است. بگذارید توضیح دهم: من هرگز کسی نبوده ام که باشد لذت می برد بهداشت دهان. اگر مزایای آشکاری برای سلامتی نبود ، من احتمالاً آن را در پایین لیست “کارهای مورد علاقه برای انجام” قرار می دادم. از کودکی ترس از مراجعه به دندانپزشک را داشتم ، نخ دندان دندان دشمن شماره 1 بود و من با لجاجت از مسواک زدن دندانهایم دو بار در روز خودداری کردم (زیرا IMHO ، یکبار کاملاً کافی بود). حتی در سالهای بزرگسالی من به اندازه کافی کار کردم تا لبخندی زیبا داشته باشم و حفره ای نداشته باشم ، اما هیچ وقت واقعاً روی سلامت دندانهایم سرمایه گذاری نکردم – تا الان.

اینجاست که چگونه همه چیز پایین آمد. من قرار بود صدها محصول زیبایی را امتحان کنم و یکی از آنها Philips Sonicare DiamondClean Smart 9300 بود. در نگاه اول ، بسیار لوکس به نظر می رسید اما برای سلیقه من بسیار نگهدارنده بود. هنوز هم کنجکاو بودم و در آخر آن را به خانه بردم و آن شب را آزمایش کردم. هر روز که عصر می گذشت ، انتظارم همچنان ادامه داشت و نمی توانستم صبر کنم تا روال عادی بادگیر شروع شود تا بتوانم آن را امتحان کنم. جعبه را پاره کردم ، متوجه شدم که (خوشبختانه) کاملاً شارژ شده است ، دستورالعمل ها را نادیده گرفتم و آن را آزمایش کردم.

Philips Sonicare Diamondclean Smart 9300

فقط می توانم بگویم ، وای. Philips Sonicare DiamondClean Smart مانند سوپرمن تمام مسواک ها است. به جای اینکه مانند یک برس برقی سنتی بچرخد ، از پالس ها و ضربه های مسواک برای تمیز کردن همزمان دندان ها و در امتداد خط لثه استفاده می کند. 62000 حرکت مسواک در دقیقه ایجاد می کند ، که باعث می شود دندان های من بعد از دو دقیقه مسواک تمیز شود. بهترین روش برای توصیف آن احساسی است که هنگام تمیز کردن حرفه ای دندانپزشکی دارم. آیا می دانید وقتی زبان خود را در جلوی دندانهایتان قرار می دهید و مانند دست انداز کودک احساس صافی می کنید؟ بله ، این چنین احساسی داشت. و از آنجا که مطب های دندانپزشکی پس از ماه ها تعطیلی بیماران را درگیر خود می کنند ، من بیشتر متشکرم که می توانم در احساس بهداشت حرفه ای خود به نتایج احساس حرفه ای دست پیدا کنم. (این صدمه ای نمی بیند که من نگران نیستم که وسایلی شبیه قلاب دزد دریایی به سمت دهان من بیایند.)

Philips Sonicare دارای پنج حالت تمیز کردن – تمیز ، سفید ، سلامت لثه ، تمیز کردن عمیق و مراقبت از زبان است – و هر حالت دارای سه سطح شدت است که می توانید هنگام مسواک زدن تنظیم کنید. این واقعا یک تمیز شخصی است. تنظیمات من برای تمیز کردن استاندارد است – مگر اینکه دهانم احساس کند به خصوص فریب خورده است. سپس من به تمیز کردن عمیق تغییر دهید. در ابتدا حالت سفید کردن را امتحان کردم و متوجه شدم که روی لثه های من کمی تهاجمی است ، بنابراین در صورت نیاز به لمس کردن ، از این حالت فقط برای چهار دندان جلوی خود استفاده می کنم.

اما باید اعتراف کنم ، این لوازم جانبی موجود در مسواک است که قلب من را واقعا جلب کرد. شما چهار سر برس دارید ، از جمله یکی مخصوص زبان شما ، که من قدردانی می کنم زیرا بوی بد دهان زیبا نیست. و از آنجا که من شبانه روز با شوهرم در خانه هستم ، او فوق العاده برای این اضافه تشکر می کند. یک کیف مسافرتی با ظاهر زیبا وجود دارد که شما می توانید هنگام حرکت مسواک خود را درون آن قرار دهید (که من یک بار دیگر می توانم از آن استفاده کنم). و به جای اینکه هر چند هفته یکبار باتری ها را عوض کنید ، فیلیپس Sonicare شیشه ای شارژ دارد که می توانید آن را روی پیشخوان حمام تنظیم کنید ، آن را به برق متصل کنید و در طول شبانه روز شارژ کنید. در حقیقت ، نگهدارنده شیشه بسیار زیباست و من آن را روی پیشخوانم می گذارم و وقتی از مسواک استفاده نمی کنم ، آنجا را ذخیره می کنم. ممکن است ناچیز به نظر برسد ، اما جزئیات کوچک مانند آن لذت بردن از تعمیر و نگهداری “خسته کننده” را بسیار آسان می کند.

حالا اگر هستی واقعاً به فن آوری یا بهداشت دندان علاقه خواهید داشت که این مدل از Philips Sonicare با برنامه ای که مسواک زدن شما را کنترل می کند جفت می شود. این مسواک دارای حسگرهای هوشمند داخلی است که گزارش می دهد آیا شما خیلی سخت مسواک می زنید یا خیلی نرم ، نقاط از دست رفته یا مناطق مشکلی در دهان دارید که می توانید روی آنها تمرکز کنید. حتی باعث می شود تا سر برس برس شما به روز شود (!). این برنامه همچنین به شما یادآوری می کند که حتماً نخ دندان بکشید و شستشو دهید – کاری که من با کمال میل قبول می کنم ، زیرا نخ دندان یکی از آن شیوه هایی است که یا دوست دارید یا از آن متنفر هستید (و من مطمئن هستم که می توانید حدس بزنید در کدام گروه قرار می گیرم). یکی دیگر از ویژگی های عالی خصوصاً در زمان شیوع ویروس کرونا این است که این برنامه به شما امکان دسترسی نامحدود به دندانپزشک دیجیتال را می دهد.

من Philips Sonicare خود را دوست دارم و نمی دانم بدون آن چه می کردم. این باعث شده است که وقتی مسواک زدن دندان هایم تغییر حالت می دهد تغییر حالت دهم و من متقاعد شده ام که باعث صرفه جویی طولانی مدت من خواهد شد. به تمام حفره ها و تاج های احتمالی فکر کنید. با وجود قیمت بالا (حدود 250 دلار برای یک قیمت پایه) ، من مطمئن هستم که با جلوگیری از سفرهای فوری دندانپزشک در آینده سکه اصلی را پس انداز خواهم کرد. آیا من اشاره کردم که دندانپزشک من نیز بهبود یافته است؟ در اولین بازدید من پس از Sonicare ، وی پرسید ، “آیا شما از مسواک فیلیپس Sonicare استفاده می کنید؟” او متوجه شد که پلاک روی دندانهای من کم است و لبخند من سفیدتر به نظر می رسد – و بله ، او واقعاً پس از یک نگاه سریع به دندانهای من مسواک را به نام صدا زد. من پیشنهاد می کنم مثل الان خودت را محکم بکشی. بله ، این یک سرمایه گذاری است ، اما من فکر می کنم 100٪ ارزش آن را دارد.

آیا می خواهید دندانپزشک خود را تحت تأثیر قرار دهید؟ به عنوان بخشی از فروش آخر هفته Memorial Day ، Philips Sonicare Diamondclean Smart 9300 به فروش می رسد. نمره فقط با 170 دلار در حالی که تجهیزات ادامه دارد ، و دیگر مواردی را که نمی توانید از دست دهید بررسی کنید فروش روز آخر هفته یادبود.

Philips Sonicare Diamondclean Smart 9300

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>