بررسی معمولی راه حل لایه برداری: چرا ارزشش را دارد

[ad_1]

در میان اعماق Reddit و TikTok ، یک وحشت تازه وجود دارد: افرادی که مایع قرمز را از یک قطره چکان شیشه شیشه به صورت خود می ریزند. این راه حل معمولی لایه بردار ، آخرین وسواس دنیای مراقبت از پوست است.

به نظر می رسد مانند جفت تازه ، گزگز مانند نعناع چوبی است و هزینه آن کمتر از Frappuccino است. به نظر می رسد “صورت خون آشام” ترسناکی است که محبوب کیم کارداشیان و گوینت پالترو است ، اما خوشبختانه از خون شما ساخته نشده است. و ویروسی می شود ، با این ادعا که درخشان ترین ، شفاف ترین و درخشان ترین پوست زندگی شما را به شما می دهد.

من این محصول را – یک لایه بردار شیمیایی 7 دلاری در خانه – به مدت چند هفته امتحان کردم. این چیزی است که من پیدا کردم: اگر شما از محلول لایه بردار معمولی AHA 30٪ + BHA 2٪ به درستی استفاده کنید ، پوست شما می درخشد مانند اینکه از داخل توسط یک لوستر پرنعمت روشن شده است. اگر از آن به اشتباه استفاده کنید ، پوست شما خام ، قرمز و احتمالاً حتی آسیب دیده است.

در اینجا نحوه انجام درست آن آورده شده است.

تصویر محصول

محلول لایه بردار AHA معمولی 30٪ + BHA 2٪

نحوه استفاده از AHA 30٪ + BHA 2٪ محلول لایه بردار

اگر تاکنون به شدت صورت خود را با یک دستمال شستشو داده اید ، یا صورت خود را با یک اسکراب بافت ماساژ داده اید ، تبریک می گویم – از یک لایه بردار فیزیکی استفاده کرده اید. و اکنون من به خانه شما می آیم تا یک مداخله از راه اجتماعی انجام دهم ، زیرا این پیشرفته ترین تکنیکی نیست که علم می تواند ارائه دهد ، و من می خواهم برای شما و چهره گرانبهای شما بهتر باشد. لایه برداری شیمیایی به نظر می رسد یک اختراع شکنجه دوران عصر روشنگری است ، اما در واقع یک روش ملایم تر و م moreثرتر برای ریختن سلول های قدیمی پوست و آشکار کردن پوست روشن و شفاف است. بنابراین! اسیدها را بیرون بیاورید!

هیچگاه خط مراقبت از پوست کاملاً مثل The معمولی وجود نداشته است – وسواس در مورد نتایج بالینی و مواد خالص ، حساسیت به مارک اغوا کننده و وعده های جعلی ، این شرکت مورد نادری از همه شایعات شایسته است (واقعاً ، فقط بررسی گسترده ما در مورد بهترین محصولات معمولی). اگر مایل هستید دانش علمی دبیرستان خود را تقویت کنید ، این مواد مواد لوکس را با قیمت فست فود می دهد. یک روال کامل مراقبت از پوست از The Ordinary می تواند کمتر از هزینه نوشیدنی ها و برنامه ها شما را عقب نگه دارد و بسیار طولانی تر باشد. اما پیمایش در سایت معمولی مانند خواندن جدول تناوبی عناصر است. محصولات به دسته هایی مانند مولکول ها و پپتیدها طبقه بندی می شوند و نام آنها مانند EUK 134 0.1٪ است.

بطری های کوچک شیشه ای مناسب ، که باعث می شود حمام شما به یک دکوراسیون شیک تبدیل شود ، می تواند صورت شما را تقریباً از هر چیزی بهتر کند ، کوتاه مدت مراجعه به متخصص پوست. اما قدرت فرمول بندی های The Ordinary به این معناست که شما باید بدانید که چه می کنید – حتی اگر کاری که به نظر می رسد انجام می دهید ریختن خون جعلی بر صورت شما است. محلول AHA + BHA چیست و چرا باید (با دقت) آن را روی صورت خود قرار دهید؟

محلول لایه بردار معمولی از سایر لایه بردارهای برند متمایز می شود زیرا ماسکی برای شستشو است ، بر خلاف مثال محلول مقوی 7٪ Glycolic Acid که روی آن را با پنبه یا محلول سالیسیلیک اسید 2٪ روی آن می کشید ، که از آن به عنوان درمان لکه ای استفاده می کنید. محلول لایه بردار نیز مشخص است زیرا ترکیبی از انواع مختلف مواد لایه بردار است. این شامل AHA یا اسیدهای هیدروکسی آلفا (گلیکولیک ، لاکتیک ، تارتارک و سیتریک) و اسید بتا هیدروکسی (سالیسیلیک اسید) با غلظت بسیار بالا است. این بدان معناست که این ماسک اساساً سلولهای مرده و باقی مانده پوست را که باعث مسدود شدن منافذ پوست می شود ، از بین می برد و شما را سه قدم به پوست با شکوه و کالیبر مشهور نزدیک می کند. همچنین به این معنی است که اگر زیاد از آن استفاده می کنید ، آن را خیلی طولانی بگذارید یا اگر پوست شما خیلی حساس است ، صورت شما دمدمی مزاج می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>