بررسی وصله های جوش Starface: نحوه عملکرد آنها در مورد Breakout ها

[ad_1]

به طور سنتی ، داشتن آکنه تجربه ای است که کمتر از آن خوشایند است. علاوه بر اینکه شرم آور و به معنای واقعی کلمه دردناک است ، می تواند ضرر مالی ، شغلی و حتی سلامت روانی شما را بگیرد – چیزی که من شخصاً در طول دهه ای که با آن دست و پنجه نرم کردم یاد گرفتم. از همان زمان که شروع به مبارزه با جوش ها کردم ، فهمیدم این چیزی است که شما در خفا با آن برخورد می کردید ، و بنابراین زایمانم را در کانسیلر فرو بردم و کرم تجویز آکنه را در کابینت داروهایم پنهان کردم.

تا حدی به دلیل حرکت مثبت آکنه ، برخی از این کلاله ها شروع به برطرف شدن می کنند و آکنه ها (امیدوارم) کمتر به یک معضل بزرگ تبدیل شوند. افراد مبتلا به آکنه (بله ، واقعاً) سلفی های بدون آرایش ارسال می کنند ، زنان شروع به صحبت صریح می کنند ، و مارک ها به عادی سازی همه ما کمک می کنند. یکی از این مارک ها Starface است ، مارک آکنه پسند که به طور انحصاری تکه های جوش شکل ستاره ای را که در سراسر اینستاگرام مشاهده می کنید ، ایجاد می کند.

نام تجاری ، با همکاری جولی شات ، سابق آی تی مدیر زیبایی ، یک خط مراقبت از پوست “مثبت خسته کننده” نیست ، به این معنی که رویکرد جدیدی در مبارزه با آکنه دارد. وصله های جای جوش چیز جدیدی نیستند ، اما پیام های تجاری این برند این است – از شکل خود وصله ها تا زیرنویس های متخلخل اینستاگرام که از منظر محصول نوشته شده است ، اسکریپت را روی همه مواردی که در مورد آکنه به ما آموزش داده شده است ، ورق می زند. بیشتر وصله ها به معنای مخلوط شدن و نامرئی بودن هستند ، اما این توجهات را به لکه ها جلب می کند. با بسیار زیبا بودن ، آنها مانند پاداش کمی شبیه به گرفتن یک ستاره طلا در یک وظیفه هستند.

به شخصه ، به نظر من مثبت شدن آکنه برای رفع مشکل کمی مشکل است. آکنه هرگز چیزی نیست که من نسبت به آن احساس “مثبت” کنم و بسیاری از مارک ها با این پذیرش اجباری اشتباه می کنند. این همچنین می تواند به عنوان یک تاکتیک آشکار بازاریابی شناخته شود ، با مارک هایی که سعی در فروش چیزی برای رفع آکنه دارند و در عین حال به شما می گویند آن را بغل کنید. اما به نظر می رسد Starface نسبت به آکنه همان احساساتی را دارد که من دارم (که می تواند به این دلیل باشد که Schott در تمام زندگی خود با آکنه نیز سر و کار داشته است و مبارزه را می داند). من در حال یادگیری هستم که به من بعنوان یک فرد تعریف نمی شود ، اما این چیزی است که ترجیح می دهم با آن کنار بیایم ، اگر به من انتخاب شود.

همانطور که گفته شد ، وقتی Starface Hydro-Stars به ​​درب من رسید ، من عملا از خوشحالی جیغ زدم. بسته بندی ، یک “غلاف” پلاستیکی سخت زرد که وصله ها را در خود جای داده است ، همانند خود وصله ها بسیار زیبا است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>