بررسی NuFace 2021: دستگاه میکرو جریان قبل و بعد از آن

[ad_1]

بیایید با موارد واضح شروع کنیم: NuFace Mini دقیقاً دستگاه جدیدی نیست. مطمئناً ، من این را شنیده ام و تمام بررسی های درخشان NuFace را در اینترنت خوانده ام. اما من از آن دسته افرادی هستم که یک چیز خنک را چند بار امتحان می کنم و سپس سرانجام آن را در قبرستان زیر سینک ظرفشویی من دفن می کنم ، جایی که در کنار برس تمیز کننده صورت ، پنج برس مسواک ، یک سیستم سفید کننده دندان ، یک مرطوب کننده پوست وارد زندگی پس از مرگ می شود. ، و تمام سیمهای مربوطه آنها.

اگرچه در حالت قفل شده ، دستگاه های مراقبت از پوست احیا شده اند. آیا از آن مطالعه ای شنیده اید که نشان می دهد مردم ترجیح می دهند شوک الکتریکی به خود وارد کنند تا اینکه با افکار خود تنها بمانند؟ من چنین احساسی داشته ام اما برای چهره ام. و در حالی که نمی گویم نمی توانم 20 دقیقه آرام بنشینم ، پنج ماه طولانی است. علاوه بر برق گرفتگی تا حد کمال چه کار دیگری باید انجام دهم؟

NuFace چگونه کار می کند؟

خوشبختانه ، NuFace در واقع احساس شوک الکتریکی نمی کند. بلکه از فناوری ریز جریان ملایم برای ارائه مزایای قانونی پوست استفاده می کند. Francesca Fusco ، MD ، استادیار بالینی پوست در کوه سینا در شهر نیویورک ، که وابسته نیست ، می گوید: “واحدهای میکرو جریان ماهیچه ها را تحریک کرده و پوست را سفت می کنند ، و باعث ایجاد اثر برافروخته شده به ابروها ، چشم ها ، خط فک ، گونه ها و گردن می شوند.” نام تجاری. “این کلاژن ، گردش خون و ترمیم زخم را تحریک می کند.”

سرمایه گذاری اولیه زیاد است – با قیمت 299 دلار ، دقیقاً ارزان نیست. با این حال ، وقتی بازدهی را در نظر می گیرید که در مقابل از روشهای موجود در جاده استفاده می کنید (مواد تزریقی ، لیزر ، این موارد) ، هزینه آنچنان زیاد نیست. با این حال ، برای ارزشمندتر کردن آن به پرایمر ژل NuFace نیز احتیاج دارید – بعداً بیشتر در این باره – بنابراین این نکته را به خاطر بسپارید.

بازگشت به NuFace. من اهداف خاصی در ذهن داشتم: می خواستم پیشانی خود را صاف نگه دارم ، خط فک را محکم کرده و گونه هایم را به اندازه کافی بلند کنم تا خطوط لبخندم از بین برود. این یک سفارش بلند برای یک دستگاه مراقبت از پوست غیر تهاجمی است – و سفارشی که ظاهراً بدون درد است ، نه کمتر. هنوز هم ، هنگامی که برای اولین بار یاد می گرفتم چگونه از NuFace استفاده کنم ، در مورد ناراحتی احتمالی کاملاً متواضع بودم ، زیرا در برخی از بررسی های NuFace که با آن روبرو شده ام ، در مورد گرما و سوزن سوزن شدن مطالعه کرده ام. و از آنجایی که من یک بار با صدای پرستار در حال باز کردن دستگاه IV از دنیا رفتم … بگذارید فقط بگوییم آستانه درد من بسیار پایین است.

چگونه از NuFace استفاده می کنید؟

چند بار اول که آن را امتحان کردم ، دستورالعمل های NuFace را که در جزوه شامل نامه آمده است ، دنبال کردم: سه ​​بار در یک طرف گردن من سه بار ، سه بار روی یک گونه سرخ می خورد ، سه بار روی یک گونه از پیشانی ام کشیده می شود سه بار – سپس همه چیز را در سمت دیگر صورت خود تکرار کنید. هر کش رفتن چند ثانیه طول می کشد و به یک بوق خودکار ختم می شود.

هر وقت NuFace را به بالای پیشانی خود می کشیدم ، احساس می کردم کمی مو روی سرم کمی خاردار شده است. این احساس به اندازه احساس عجیب و غریب صدمه ای نمی دید اما به اندازه کافی عصبی می کرد که آن را به کمترین حالت (از پایین ، متوسط ​​و زیاد) تغییر دادم. من ممکن است کودک باشم ، اما حداقل دوست دارم قسمت را جستجو کنم.

چند شب از روال کار خود گذشتم و توانستم یک آموزش NuFace را از متخصص زیبایی و موسس NuFace ، Tera Peterson ، که همراه با من بیش از Zoom انجام داد ، محروم کنم. ابتدا او به من دستور داد كه آغازگر ژل را هر بار در يك ناحيه قرار دهم (همانطور كه ​​من آنرا با شور و شوق آن را روي صورتم در سمت ديگر صفحه مي چكاندم). آغازگر ژل برای درمان ضروری است ، زیرا جریان میکرو جریان را از NuFace به صورت شما منتقل می کند. وی گفت: “برای هدایت جریان مستقیم به عضلات ، پلیمرها لازم هستند.” “فقط به این دلیل که به نظر می رسد آلوئه ورا به معنای آن نیست که آلوئه ورا میکرو جریان شما را هدایت می کند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>