برندگان انتخاب خوانندگان جوایز زیبایی Glamour برای سال 2021

[ad_1]

برای 17 سال گذشته ، زرق و برق جوایز زیبایی صدها کالای محبوب را برجسته کرده است که به طور دائمی برنامه های روزمره ما را تغییر داده اند. این کرم ها از کرم های حلزونی و مغذی گرفته تا رژ لب قرمز کاملاً تقویت کننده روحیه ، بهترین قسمت های مراسم روزانه مراقبت از پوست ، آرایش و مراقبت از مو را جشن می گیرند. در سالی که رابطه ما با زیبایی دستخوش تغییر و تحول عمیقی شده است ، چیزهایی که به آنها می رسیم معنای جدیدی پیدا کرده اند. این نگاه پر جنب و جوش ممکن است جرقه گفتگویی باشد که در عصر خود می خواهیم. یک ماسک جدید مو می تواند 20 دقیقه مراقبت از خود را که احساس می کنیم در زمان عدم اطمینان احساس مرکزیت کنیم ، فراهم کند.

یافتن آن سنگهای قیمتی مستلزم زمان است و بازخورد شما از همین قرار است. اگر چیزی وجود دارد که باعث می شود هزاران محصول دیگر به وجد بیایند ، این همه چیز را می شنود که شما استفاده کنید. همین امر باعث می شود که بخش انتخاب خوانندگان ما بسیار مهم باشد – ما می خواهیم بدانیم شما سال به سال به چه چیزهایی بازمی گردید و چرا ، دقیقاً ، آن را خیلی دوست دارید امسال بیش از 36000 رای در مورد محصولات موردعلاقه مو ، آرایش ، ناخن و محصولات مراقبت از پوست شما برای همیشه به دست آوردیم. در اینجا زرق و برق برندگان جوایز زیبایی که گفتید هر روز لحظات کمی از شادی را برای شما رقم می زنند. برای هر چیزی که می خواهید بلافاصله به سبد خرید خود اضافه کنید ، پیمایش کنید.

همه محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>