بروکلین بکهام و نامزد نیکولا پلتز اکنون دندانهای خرد یکدیگر را پوشیده اند

[ad_1]

بروکلین بکهام و نامزدش ، نیکولا پلتز ، فقط به عنوان حلقه های ازدواج به عنوان نمادهای عشق نامحدود خود پایبند نیستند.

در تاریخ 26 مارس ، Pelz یک داستان اینستاگرام را به اشتراک گذاشت که هدیه اخیر خود را به همسر خود نشان داد: دندان های عقل آنها با طلا اندود شده است.

پلتز در کنار تصویری که نشانگر زمزمه های طلایی و حلقه نامزدی عظیم خود بود ، نوشت: “من دندان های عقل خود را به گردنبندهایی تبدیل کردم کهbrooklynbeckham تو بهترین دوست من هستی. او تصویر را دوباره منتشر کرد و نوشت: “من خوش شانس ترین فرد روی این کره خاکی هستم. تو را برای همیشه و همیشه دوست خواهم داشت.”

اینستاگرام / @ nicolaannepeltz

در میان مجموعه ای از تصاویر ، پسر ارشد ویکتوریا و دیوید بکهام – از جمله یکی با گردنبند در دهانش – نوشت ، “بهترین هدیه از بهترین دوست من و شگفت انگیزترین نامزد x من شما را دیوانه دوست دارم. شما بهترین چیز هستید که تا به حال برای من اتفاق افتاده است. دوستت دارمnicolaannepeltz. ”

مبدل ها بازیگر داستان خود را دوباره منتشر کرد و اضافه کرد ، “پسر ابدی من. من خیلی خوش شانس هستم که زندگی را در کنار شما زندگی می کنم. “

اینستاگرام / @ brooklynbeckham

این زوج جوان فقط شش ماه قبل از اعلام نامزدی ابتدا با روابط خود علنی شدند. وی در 11 ژوئیه در کنار عکسی از این جفت خوشبخت که توسط کوچکترین خواهر و برادر بکهام ، هارپر گرفته شده بود ، نوشت: “دو هفته پیش از همسر خود خواستم با من ازدواج کند و او گفت بله ،” من خوش شانس ترین مرد جهان هستم. قول می دهم روزی بهترین شوهر و بهترین پدر باشم. دوستت دارم عزیزم.”

نیکولا پلتز نیز همین تصویر را به اشتراک گذاشت و خود را “خوش شانس ترین دختر جهان” خواند.

وی ادامه داد: “من نمی توانم صبر كنم كه بقیه عمرم را در كنار تو سپری كنم.” عشق تو گرانترین هدیه است. عزیزم خیلی دوستت دارم و از هارپر برای این عکس متشکرم. ”

گردنبند دندان عقل به مجموعه جواهرات در حال رشد Brocklyn Beckham مرتبط با Peltz ، از جمله انگشتر با نام او و کلمات “عشق زندگی من” می پیوندد.

می دانید ، من تعجب می کنم که این دو نسبت به یکدیگر چه حسی دارند؟


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>