بروک بالدوین در مورد قدرت قابل توجه “huddle” زن

[ad_1]

من به عنوان یک روزنامه نگار طی دو دهه گذشته این امتیاز را داشتم که در شرایط خارق العاده – از زنده گیری در اثر تیراندازی های جمعی – با روسای جمهور و مصاحبه با بانوان اول ، اعضای کنگره ، دانشمندان ، معلمان ، پرستاران ، فضانوردان ، بازیگران ، ستاره های راک و آمریکایی های عادی مصاحبه کنم به طوفان به COVID-19. اما زنانی که این دو سال گذشته برای کتابم مصاحبه کرده ام (Huddle: چگونه زنان قدرت جمعی خود را باز می کنند) زندگی من را به شکلی تغییر داده است که انتظار آن را نداشتم.

بگذارید پشتیبان بگیرم: سفر غیررسمی کتاب من چند سال پیش هنگامی که قصد داشتم فعالیت های ریاست جمهوری 2016 را پوشش دهم آغاز شد. من در حال عبور از کشور بودم و متوجه می شدم زنان به شیوه هایی ظاهر می شوند که قبلاً هرگز ندیده ام. زنان آمریکایی از هر سن ، نژاد و نژاد کاملاً خاص بودند. آنها “برای داشتن پشتیبانی ، توانمند سازی ، الهام بخش و قدرت برای حل مشکلات یا اعمال تغییرات معنادار” با یکدیگر درگیر می شوند یا به یکدیگر تکیه می کنند. خواه آنها با ناملایماتی (مانند نابرابری در محل کار یا همه گیری جهانی) روبرو شوند و هم سازماندهی برای بهتر کردن دنیا ، زنان یک منبع بسیار قدرتمند برای یکدیگر هستند.

برای اینکه روشن شود: من همیشه دوست دخترانی شگفت انگیز منحصر به فرد داشته ام ، اما واقعاً یاد گرفته ام که در این دو سال اخیر به خاطر زنانی که برای کتابم مصاحبه کرده ام ، جمع و جور کنم. این تحصیلات باعث شد که من طرفدار بهتری برای خودم و خواهران همکارم باشم. این مرا ترغیب کرده است که از سیستم عامل خود برای تقویت زنان بیشتر استفاده کنم. این احساسات من را تیز کرده است که صدای زنان را می شنوم ، واقعا مبارزات و پیروزی های آنها را می بینم. این باعث شده من دانش آموز بهتری در تاریخ مشارکت زنان در آمریکا و فراتر از آن باشم. این باعث شده است که من یک همکار حمایت و همکاری بیشتری داشته باشم. و این باعث شده است که من یک دوست حاضر ، آسیب پذیر و حمایت کننده تر باشم.

Huddle: چگونه زنان قدرت جمعی خود را باز می کنند توسط بروک بالدوین ، 17 دلار ، در آمازون

من در حالی که قدرت جمع کردن را بررسی می کردم ، دردهای در حال رشد زیادی را تجربه کردم. برای من همیشه آسان نبود که به دیگران متکی باشم یا بلند صحبت کنم – یا وقت و تلاش خود را به دوستی اختصاص دهم. ناگفته نماند ، من می دانم که عمق تنهایی چه حسی دارد – نه فقط در سالهای جوانی بلکه حتی امروز. همچنین هنوز همه گیری جهانی وجود دارد که بر توانایی ما در جمع شدن و حضور برای یکدیگر تأثیر می گذارد. اما خوشبختانه ، من فهمیدم که huddling فراتر از نزدیکی فیزیکی است. حضور در کنار هم حضور شخصی لازم نیست ، اما توجه داشتن به یکدیگر ضروری است. تعیین اهداف برای پذیرش و کمک از اولویت ها است. اعتماد به نفس و اعتلای یکدیگر اهمیت بالاتری دارند. شلوغ کردن فقط یک جمع نیست. این یک طرز فکر است.

صرف نظر از اینکه در کجا زندگی می کنید ، چند سال دارید و چقدر احساس تنهایی می کنید ، روش هایی وجود دارد که می توانید در محل کار ، جامعه یا گروه دوستان خود به این منبع باورنکردنی دسترسی پیدا کنید. به من اجازه دهید لیست ده راهه خود را برای پیدا کردن مانع خود با شما در میان بگذارم.

1. به خودتان ایمان داشته باشید
شما لیاقت داشتن یک هیاهو را دارید و در آنجا موانعی وجود دارد که به شما احتیاج دارند. اگر به سختی می توانید خود را در آنجا قرار دهید ، من بیش از آنچه می دانید احساس می کنم. بعد از مدتی که بیست سالگی را تنها گذراندم ، و برای کارم به مکانهایی رفتم که دوستان و خانواده خوبی نداشتم ، می دانم آرزوی دوستی عمیق تر چیست. من می دانم که چگونه احساس خجالتی یا اکراه است که خودم را آنجا بگذارم. حتی اگر ناراحت نیستید یا احساس می کنید چیزهای زیادی برای یادگیری دارید ، به خود ایمان داشته باشید. صدای شما سزاوار شنیده شدن است. و زنان دیگر به شما احتیاج دارند.

2. یک انتخاب عمدی انجام دهید تا یک huddler باشید.
درمورد اولویت بندی huds خود ، آیا این گروه از همکاران شما است که می خواهید ماهی یک بار یک ناهار بزرگنمایی کنید ، یا سازمانی که به طور منظم وقت خود را به آن می دهید یا فقط با دوستان شخصی خود چک می کنید ، تعمق داشته باشید . باورش سخت است که من اولین باری که نزدیکترین دوست دخترهایم را در یک مکان جمع کردم نزدیک به 39 سال داشتم! این به من کمک کرد تا ببینم که باید نیت کنم که این اتفاق بیشتر رخ دهد. تاکنون تعدادی از ما به این قول عمل کرده ایم ، زیرا ارزش ذاتی را در حفظ مانع خود می بینیم.

3. پیدا کردن تردیدی که اشتیاق شما را به اشتراک می گذارد.
حتی اگر احساس تنهایی کنید ، نیستید. افراد دیگری در آنجا هستند که به همان موارد اهمیت می دهند. حتی اگر آنلاین باشد. پیدا کردن آنها. یکی از بهترین راه ها برای تعمیق ارتباط و دوستی با سایر زنان این است که با هم در جهت یک هدف مشترک تلاش کنید. این که آیا شما علاقه مند به یک جنبش سیاسی هستید یا یک سرگرمی دارید که دوست دارید آن را تحریک کنید – زنان دیگری در آنجا هستند که عقاید و علایق شما را دارند. یافتن آنها و پیوند دادن اسلحه با آنها ، تقریباً یا IRL ، می تواند به طرز باورنکردنی پایدار و تحریک کننده باشد. نترسید خودتون رو اونجا قرار بدید.

4. دوستداري هاي زن خود را پرورش دهيد.
دوستانه زنانه خود را به همان دقت که به پیوندهای خود با دیگران یا اعضای خانواده مهم خود علاقه مندید ، متصل کنید. دوستی می تواند ما را پایدار نگه دارد ، ما را با یکدیگر صادق نگه دارد و ما را به چالش بکشد تا کمک بیشتری به جهان کنیم. و درست مثل هر رابطه ای ، شما باید وقت خود را به طور منظم بگذارید. به عنوان مثال ، بعد از اینکه من چند سال پیش در گردآوری گروه دوستم کمک کردم ، یک زنجیره متن را برای رسمی تر کردن این hudd شروع کردیم. هیچ چیز ممنوع نیست. من به این خانم ها اعتماد دارم و آنها نیز به من اعتماد می کنند. بنابراین بسیاری از زنانی که برای کتاب خود مصاحبه کردم به من گفتند که آنها با یکدیگر تماس تلفنی هفتگی را تعیین می کنند. و تقریباً هر منبعی که با آنها صحبت می کردم دارای یک زنجیره متن خنده دار بود. مانع زنان کنگره آمریكا كه با آنها مصاحبه كردم به من گفت كه زنجیره متن آنها “Badasses” نام دارد و آنها به من اطمینان دادند كه ارسال پیامك آنها یك م criticalلفه مهم در ارتباطات روزانه آنهاست. من می دانم که به نظر واضح است: دوستی عالی است! شما این را می دانید اما آیا واقعاً آن را در اولویت منظم زندگی خود قرار می دهید؟ آیا شما خود را به عنوان منبع روزانه نزدیکترین دوستان خود در می آورید؟

5- کارهای سخت خود را با مشکلات خود انجام دهید.
ازدحامی پیدا کنید که بتوانید با آن خود را هل دهید – چه از نظر جسمی ، روحی ، عاطفی یا فکری. از گلنون دویل متشکریم که به ما یادآوری کرد که زنان برای رشد می توانند و باید کارهای سختی انجام دهند. بعلاوه ، من از نوشتن این کتاب آموختم که وقتی زنان با هم کارهای سختی انجام می دهند ، مهارت ، عزت نفس ، شجاعت و ارتباط خود را با یکدیگر بهبود می بخشند. داشتن شریک زندگی یا کل خدمه زنان دیگر چیزی وجود دارد که به جرات شهامت شما کمک می کند. وقتی ایده دیوانه وار برای صعود به کوه کلیمانجارو به ذهنم خطور کرد ، به دوستم آلیسون زنگ زدم: “هی ، آیا می خواهی با من از بلندترین کوه آفریقا صعود کنی ؟؟ ما در یک چادر دو طبقه می شویم و هفت روز دوش نمی گیریم. علاقه مند؟!” این از نظر فیزیکی چالش برانگیزترین کاری بود که در زندگی ام انجام داده ام و به هیچ وجه نمی توانستم بدون او این کار را انجام دهم. او ممکن است بعد از صعود حماسی ما از خال کوبی صحبت کرده باشد ، اما او اکنون یک چهارم نزدیکترین دوست من است. ما بارها و بارها به خود ثابت کرده ایم که می توانیم کارهای سخت – با هم انجام دهیم.

6. آرنج های FUCK SHARP.
شرلی چیشولم معروف گفت: “اگر آنها به شما صندلی روی میز نمی دهند ، یک صندلی تاشو بیاورید.” اما برخی از زنانی که برای این کتاب ملاقات کردم پیشنهاد دادند که ما باید فقط جدول لعنتی خودمان را بسازیم. با داشتن میز بزرگتر و مدل جدید برای بالا بردن یکدیگر ، مجبور نیستیم آرنج های خود را تیز کنیم و یکدیگر را از مسیر خارج کنیم. بنابراین بسیاری از زنان در کتاب من به من گفتند که آنها به جایی رسیده اند که به دلیل اشتیاق در ذهنیت فراوانی زندگی می کنند: اینکه جای موفقیت همه ما وجود دارد. زنان از همه صنایع – سیاسی ، ورزشی ، غذایی ، تجاری و رسانه ای – این حکم را به هم پیوستند.

7. آسیب پذیر باشید.
بنابراین اغلب ما در محیط های بریده بریده قرار می گیریم و اغلب با یکدیگر مقایسه می شویم. این می تواند باعث شود ما بخواهیم عالی ظاهر شویم – در محل کار ، مدرسه یا اینستاگرام. بعضی اوقات نمی خواهیم اجازه دهیم حتی دوستان نزدیک مان گریه ما را ببینند. ممکن است دشوار باشد که بپذیریم وقتی بدون سرنخ یا بی تجربه هستیم. اما من اینجا هستم تا به شما بگویم که لازم نیست همیشه احساسات خود را کنترل کنید. و لازم نیست در اولین تلاش برای موفقیت ، همه چیز را بدانید یا همه چیز را درست بدست آورید. شما فقط باید مایل باشید که کمک بخواهید. من این درس را بارها و بارها در محل کار آموخته ام. گاهی اوقات بهترین منبع در دفتر کار در کنار شماست که در صورت تمایل به باز کردن و واقعی نگه داشتن آن ، یک همکار زن آماده کمک است.

8. هر یک را تقویت کنید.
تقویت می تواند اشکال مختلفی داشته باشد. این می تواند به معنای تعریف و تمجید از زن دیگر یا دادن فریاد بسیار ضروری به همكاری باشد كه موفقیت هایش به درستی اعتبار نیافته است. این می تواند به معنای تجلیل از نقشی باشد که زنان در طول تاریخ بازی کرده اند و یا تاباندن نوری بر زنانی که مبارزات آنها پاک شده است. این می تواند به معنای ساده نشان دادن برای زنان ، ریشه یابی برای آنها یا صرفاً اجازه دادن به آنها برای خودشان لاک زده واقعی باشد. این یکی از ساده ترین کارهایی است که می توانیم برای یکدیگر انجام دهیم. اگر سیستم عامل دارید ، از آن برای اعتلای سایر زنان استفاده کنید. اگر به ارتفاعات زیادی رسیده اید ، نردبان خود را به پایین بیاندازید (عبارتی عالی که من از مگان راپینو قرض می گیرم).

9. با افرادی که از نظر شما متفاوت هستند برخورد کنید.
هنگامی که برای اولین بار در پی فرگوسن با او مصاحبه کردم ، توصیه های حکیمانه از خواننده رپ / فعال Killer Mike را فراموش نمی کنم: “اطمینان حاصل کنید که دوستان زیادی دارید که شبیه شما نیستند.” شکل گیری روابط واقعی با افراد از نژادها ، آیین ها ، سن ها ، توانایی ها ، فرهنگ ها ، کلاس ها و زمینه های مختلف بسیار مهم است. بله ، آمریکا پر از بی عدالتی است و ما به شدت از هم جدا شده ایم ، اما من با چشمان خودم دیده ام – از طریق هزاران گفتگو در برنامه من – چگونه مردم می توانند با گوش دادن به دیدگاه های متفاوت با دیدگاه های مختلف ، رشد کنند و یاد بگیرند. به آغوش خود بگردید: اگر همه افراد گروه دوست شما شبیه شما هستند و مانند شما ایمان دارند ، از خود بپرسید چگونه می توانید حلقه خود را باز کنید.

10. EFF UP را نشان دهید.
هرچه در آغوش خود بگذارید ، از آن خارج خواهید شد. بله ، واقعاً به همین سادگی است. اگر به جمعی از فعالین بپیوندید و همچنان وقت خود را بگذارید ؛ اگر آن زنجیره متن را در میان دوستان پرورش می دهید و هرگز اجازه نمی دهید که سرد شود. اگر اتاقک اتاق کار خود را گرم و جلب توجه دیگران می کنید. اگر فضای خود را برای مبارزات زنان دیگر فراهم کنید ، سایر هم کفو ها نیز همین کار را برای شما انجام می دهند.

این مقاله از کتاب بروک بالدوین اقتباس شده است HUDDP: چگونه زنان قدرت جمعی خود را باز می کنند تازه منتشر شده توسط هارپر بیزینس ، اثری از ناشران هارپر کالینز.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>