بریتنی اسپیرز به افرادی که می گویند آخرین عکس اینستاگرام او واقعاً او نیست بازخورد می دهد

[ad_1]

بریتنی اسپیرز پس از بحث در مورد تصویری از پشت صحنه ، به نفرت انگیزان می گوید که “عقب” بروند (هکتار ، این شوخی در یک دقیقه منطقی خواهد بود).

این ستاره پاپ به تازگی تصویری از خود را از پشت – تاپل – با emoji کفش pointe در زیرنویس منتشر کرده است. به نظر می رسید که به اندازه کافی بی گناه است ، تا اینکه طرفداران چشم عقاب ، که همیشه به دنبال “سرنخ” های گرم او بودند ، متوجه شدند که به نظر می رسد هیچ یک از خال کوبی های خود را ندارد ، از جمله یکی از آخرین مواردی که در پشت گردنش نشان داده شده است که می گوید “بهبود ”به عبری. در میان اظهارنظرهایی مانند “خال کوبی های او کجاست؟” و البته “بریتنی رایگان” ، برخی حتی اظهار داشتند که تصویر مربوط به او نبوده است. و گرچه ما معمولاً درگیر تئوری های توطئه نیستیم ، انصافاً شما نمی توانید چهره یا واقعاً هیچ ویژگی متمایزی را در تصویر مشاهده کنید. آی تی میتوانست پشت زن دیگری باشد.

اما اواخر روز پنجشنبه ، 8 ژوئیه ، بریتنی اسپیرز مجدداً به اینستاگرام رفت تا رکوردش را مستقیماً تنظیم کند: او در کنار یک الگوی رفتاری از زنی که انگشت وسط می دهد و عبارت “در حالی که شما پشت سر من صحبت می کنید ، خم شوید و KISS MY ASS را لگ بزنید” او نوشت ، “خوب بنابراین … من خال کوبی خود را بر روی گردن خود ویرایش کردم چون می خواستم ببینم به نظر تمیز و بله من آن را بهتر دوست دارم بنابراین در حالی که شما بچه ها پشت سر من صحبت می کنید بروید جلو و متنفران الاغ من را ببوسید 😘🍑 !! !!!! “

اگر فکر می کنید این مسئله موضوع را پاک می کند … خیلی زود نیست. نظرات درباره پست جدید نشان می دهد که بسیاری از طرفداران اعتقاد ندارند اسپیرز در حال حاضر کنترل حساب وی را کنترل می کند و خودش این پیام را ارسال نکرده است. همانطور که یکی نوشت ، “بریتنی هرگز اینقدر بی ادب نیست.” روز دیگر یک درام دیگر ، همانطور که اسپیرز در “قطعه ای از من” آواز مشهور می خواند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>