بریتنی اسپیرز در مورد نگرانی های طرفداران در یک ویدیوی نادر صحبت می کند: “من فوق العاده خوشحالم”

[ad_1]

از زمان قاب بندی بریتنی اسپیرز این مستند نگرانی های عمومی را درباره محافظه کاری بسیار مورد بحث ستاره پاپ افزایش داد ، ستاره پاپ سعی کرده است به طرفداران خود اطمینان دهد که “کاملا خوب است”.

علی رغم ارسال چندین پست مکتوب در رسانه های اجتماعی ، اسپیرز در 16 آوریل به اینستاگرام رفت تا در یک ویدئو پاسخگوی سوالات طرفداران خود باشد. در حالی که اسپیرز می گوید مهمترین پرسشی که وی دریافت کرده این است که آیا هنگام چرخیدن دچار سرگیجه می شود یا خیر و معنی پشت یخچال قرمز رنگی که روی شبکه خود قرار داده است (فکر می کرد خیلی جالب است) ، خواننده “خوش شانس” نیز به آنها پاسخ داد که از او سوال کرده اند حال او خوب است؟

اسپیرز گفت: “بله ، من کاملا خوب هستم. من بسیار خوشحالم ، من یک خانه زیبا ، بچه های زیبا دارم.” “من در حال حاضر استراحت می کنم زیرا از خودم لذت می برم.” این ستاره پاپ دو پسر به نام های شان پرستون 15 ساله و جیدن جیمز 14 ساله با همسر سابق کوین فدرلاین دارد.

در حالی که اسپیرز به تازگی ارسال کرده است از حمایت او از ابتدای مستند نیویورک تایمز در اوایل فوریه “متملق” شده است ، او قبلا ابراز داشت که از نحوه تصویربرداری خود احساس خجالت می کند.

“زندگی من همیشه بسیار گمانه زنی شده است … تماشا کرده … و در کل زندگی من قضاوت شده است !!! برای عقل من نیاز دارم هر شب از زندگی ام باiamstevent برقصم … احساس وحشی و انسانی و زنده بودن کنم !!! من تمام زندگی ام را در معرض دید مردم قرار داده ام … !!! ” او یک ویدئو از اینستاگرام خود را از رقص در تاریخ 30 مارس عنوان کرد. “اعتماد به جهان با توجه به آسیب پذیری واقعی شما قدرت زیادی لازم دارد زیرا من همیشه اینگونه مورد قضاوت قرار گرفته ام … اهانت … و خجالت رسانه ها … و من هنوز تا امروز هستم … !!!! ”

“با ادامه روند چرخش جهان و ادامه زندگی ، ما همچنان مانند مردم بسیار شکننده و حساس هستیم! من این مستند را تماشا نکردم اما از آنچه من آن را دیدم از نوری که مرا در آن قرار دادند خجالت کشیدم ، “اسپیرز ادامه داد.” من دو هفته گریه کردم و خوب …. هنوز هم بعضی اوقات گریه می کنم !!!! من آنچه را که می توانم در معنویت خودم با خودم انجام می دهم تا سعی کنم شادی خودم را حفظ کنم … عشق … و خوشبختی ✨🙏🏼 ☀️ !!!! هر روز رقص برای من لذت می آورد !!! من اینجا نیستم تا کامل باشم … کامل خسته کننده است … من اینجا هستم تا مهربانی را منتقل کنم … !!!! “


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>