بریتنی اسپیرز عکس نادری از پسرانش که بزرگ شده اند را به اشتراک گذاشت: ‘Time Flies’

[ad_1]

بچه های بریتنی اسپیرز دیگر پسر کوچکی نیستند. پسران او ، شان 15 ساله و جیدن 14 ساله اکنون “نجیب زاده” هستند و اکنون نیز هستند سرانجام اجازه دهید مادرشان عکسهایی از آنها را به اشتراک بگذارد. اسپیرز در تاریخ 1 مارس دو عکس از آنها را به حساب اینستاگرام خود ارسال کرد و از اینکه می تواند پسران خود را به رخ بکشد ابراز خوشحالی کرد.

“چقدر وقته چقدر دیوانه است …. پسران من الان خیلی بزرگ هستند … !!!! من می دانم … من می دانم … برای هر مادر بسیار سخت است به خصوص یک مادر با پسر بچه ها که می بینند آنها خیلی سریع بزرگ می شوند !!!! به اندازه کافی صحبت کنید تا شما را به زانو درآورد … GEEZ !!!! ” او عنوان را زیرنویس کرد. “من بسیار خوش شانس هستم زیرا دو نوزاد من بسیار نجیب و مهربان هستند که من باید کاری درست انجام داده باشم … !!!!”

وی ادامه داد ، “من مدتی است که تصاویر آنها را ارسال نکرده ام ، زیرا آنها در سنی هستند که می خواهند هویت خود را بیان کنند و من کاملا آن را درک می کنم … اما من برای ساختن این جالب تلاش کردم ویرایش کنید … و حدس بزنید …. بالاخره آنها به من اجازه می دهند آن را ارسال کنم !!! حالا دیگر احساس نمی کنم کنار گذاشته شده ام … و می خواهم جشن بگیرم …. اوه گه ، حدس می زنم مادران باحال این کار را نکنند … خوب من به جای آن فقط یک کتاب می خوانم … 📚🤣 !!!! “

دوست پسر اسپیرز ، سام اصغری ، اظهار نظر کرد ، “شیر با بچه هایش …” و طرفدارانش از دیدن اسپیرز در کنار بچه هایش ابراز هیجان کردند.

اخیراً بریتنی اسپیرز در اینستاگرام بسیار نوستالژیک شده است. درست قبل از این ، او عکسی از خودش در سال 2002 گرمی را به اشتراک گذاشت و نوشت ، “بله … این شب یک رویا بود !!!! گاهی اوقات آنقدر سرگرم می شوید که زمان به معنای واقعی کلمه در 2 ثانیه می گذرد. ​​”

LEE CELANO / گتی ایماژ

وی ادامه داد: “من با شلوار جین و یک ژاکت مو و آرایش کردم و اینطور رفتم !!!! 19 سال طول کشید تا فهمیدم که من جولیا رابرتز هستم زن زیبا red dress لباس قرمز 👗 diamond الماس سفید و قرمز. و موهای فر را خسته کنید 🤭 !!!! قدرت رویاها …”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>