بریتنی اسپیرز مستقیماً درباره محافظه کاری خود در دادگاه سخنرانی خواهد کرد

[ad_1]

پس از بیش از یک دهه زندگی تحت محافظه کاری بحث برانگیز پدرش ، بریتنی اسپیرز چیزی دارد که دوست دارد به دادگاه بگوید. و او این فرصت را به زودی بدست خواهد آورد.

روز سه شنبه ، 27 آوریل ، یک وکیل دادگستری برای اسپیرز درخواست کرد که در جلسه دادرسی اجازه صحبت کند ، یور جدیدک بار. به طور مشخص ، وكیل خواستار این شد كه در 30 روز آینده اسپیرز مجاز به سخنرانی باشد و قاضی تاریخ رسیدگی را 23 ژوئن تعیین كرد – نه ظرف 30 روز بلكه زودتر از ژوئیه ، زمانی كه جلسه بعدی برای آن برنامه ریزی شده بود.

اسپیرز به ندرت ، و فقط اریب ، درمورد اوضاع عمومی اظهارنظر کرده و در دادگاه نیز به همین سکوت بوده است. در ماه مارس ، او درخواست کرد که پدرش ، جیمی ، به عنوان محافظه کار خود برکنار شود. وی اکنون با Bessemer Trust در رابطه با کنترل حساب وی “مشارکت” دارد. در سمت شخصی ، پدرش در سال 2019 با استناد به مسائل بهداشتی پا پس کشید و جودی مونتگومری ، محافظه کار حرفه ای مجاز ، جایگزین او شد. اگرچه این امر موقتی بود ، اسپیرز درخواست کرده است که مونتگومری به نقش خود ادامه دهد.

محافظه کاری سالهاست که مورد اختلاف است ، بسیاری از طرفداران در اطراف جنبش “Free Britney” گرد هم می آیند و ابراز آرزو می کنند که اسپیرز کنترل بیشتری بر پول ، برنامه و زندگی او داشته باشد. علت آنها و سایر جنبه های زندگی اسپیرز در کانون توجهات ، اخیراً برجسته شد بار مستند، قاب بندی بریتنی اسپیرز، که مسئله محافظه کاری را به منصه ظهور رساند.

دوره های محافظه کاری معمولاً مختص بیماران یا افراد ناتوان است – اسپیرز پس از بستری شدن در بیمارستان در سال 2008 روی کار آمد. اما از آن زمان ، او عملکرد حرفه ای داشته و با پشتکار کار کرده است ، و بسیاری را به این فکر می اندازد که آیا واقعاً در کشوری احتیاج به محافظه کاری دارد.

امیدوارم سخنان خود اسپیرز شرایطی را روشن کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>