بریتنی اسپیرز می گوید او “متملق” است که از زندگی اش “نگران” است

[ad_1]

بریتنی اسپیرز از این حمایت قدردانی می کند. این ستاره پاپ در تاریخ 12 آوریل به اینستاگرام رفت تا از طرفداران خود که “نگران” زندگی او هستند تشکر کند.

اگر نمی دانید ، محافظه کاری اسپیرز ، که کنترل کامل قانونی زندگی او را به او نمی دهد ، پس از نیویورک تایمز مستند قاب بندی بریتنی اسپیرز. بریت در حال حاضر به دکتر مراجعه کرده است ، اما به نظر می رسد او حرف های بیشتری برای گفتن دارد.

وی در آخرین پست اینستاگرامی خود (ویدئویی از تماشای دوربین در باغ) نوشت: “خوشحالم که به خصوص با دنیایی همدل و دغدغه مند زندگی ام به اشتراک می گذارم … چه می توانم بگویم که من متلاطم هستم. ”

علاوه بر محافظه کاری ، قاب بندی بریتنی اسپیرز روش های بدرفتاری توسط رسانه ها را مورد بررسی قرار داد. افراد مشهور ، از جمله دوست پسر سابق او جاستین تیمبرلیک ، به دلیل شیوه صحبت کردن در مورد او در مطبوعات در اوایل معذرت خواهی کردند. شاید منظور اسپیرز از “جهانی همدل” باشد: دنیایی که مسئولیت پذیری را بپذیرد.

وی ادامه داد ، “اینجا تابستان زیبای دیگری از گیاهان گل آفتاب و آفتاب گرفتن است … !!!” بریت ، این به معنای واقعی کلمه همان چیزی است که می خواهیم.

در پست اینستاگرامی دیگر ، اسپیرز نوشت: “من این مستند را تماشا نکردم اما از آنچه دیدم از نوری که من را در آن قرار دادند خجالت کشیدم … من دو هفته گریه کردم و خوب …. هنوز هم گاهی گریه کن !!!! ” در مورد زندگی در کانون توجه ، او گفت ، “زندگی من همیشه بسیار حدس زده شده است … تماشا … و قضاوت در مورد تمام زندگی من !!!… برای اعتماد به جهان با آسیب پذیری واقعی شما قدرت زیادی لازم است زیرا من همیشه اینقدر مورد قضاوت قرار گرفته ام … اهانت … و خجالت رسانه ها … و من هنوز هم تا امروز هستم … !!!! ”

اما اسپیرز انعطاف پذیر است. او و دوست پسرش به تازگی علیه COVID-19 واکسینه شده اند و به نظر می رسد هر دو روحیه خوبی دارند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>