بریتنی اسپیرز می گوید پس از آزاد شدن کادربندی ، “او دو هفته گریه کرد”

[ad_1]

بریتنی اسپیرز در مورد احساس خود از زمان قاب بندی بریتنی اسپیرز مستند منتشر شد. او ظاهراً خطاب به نیویورک تایمز دکتر ماه گذشته اما اکنون مستقیماً توضیح می دهد که چگونه بر او تأثیر گذاشته است.

“زندگی من همیشه بسیار گمانه زنی شده است … تماشا کرده … و در کل زندگی من قضاوت شده است !!! برای عقل من نیاز دارم که هر شب از زندگی ام باiamstevent برقصم … احساس وحشی و انسانی و زنده بودن کنم !!! من تمام زندگی ام را در معرض دید مردم قرار داده ام … !!! “او زیرنویس ویدیویی از اینستاگرام خود را در حال رقصیدن در تاریخ 30 مارس عنوان کرد.” برای اعتماد به جهان با آسیب پذیری واقعی شما نیروی زیادی لازم است همیشه اینقدر مورد قضاوت قرار گرفته اند … اهانت شده اند … و توسط رسانه ها خجالت زده شده اند … و من هنوز هم تا امروز هستم … !!!! ”

بااینکه قاب بندی بریتنی اسپیرز می گوید که با حمایت گسترده ای از افراد مشهور و طرفداران خود حمایت گسترده ای کرده است ، از این کار “خجالت کشید”.

وی ادامه داد: “با ادامه چرخش جهان و ادامه زندگی ما همچنان مانند مردم بسیار شکننده و حساس هستیم. من این مستند را تماشا نکردم اما از آنچه دیدم از نوری که به من گذاشتند خجالت کشیدم در … من دو هفته گریه کردم و خوب …. من هنوز هم گاهی گریه می کنم !!!! من آنچه را که می توانم در معنویت خودم با خودم انجام می دهم تا سعی کنم شادی خودم را حفظ کنم … عشق … و خوشبختی ✨🙏🏼 ☀️ !!!! هر روز رقص برای من لذت می آورد !!! من اینجا نیستم تا کامل شوم … کامل خسته کننده است … من اینجا هستم تا مهربانی را منتقل کنم … !!!! “

در ماه فوریه ، اسپیرز مجموعه ای از توییت ها را منتشر کرد که به نظر می رسید درباره این سند است. “هر شخص داستان و برداشت خود از داستان دیگران را دارد !!!! همه ما زندگی های بسیار زیبا و زیبایی داریم او نوشت. “به یاد داشته باشید ، مهم نیست که ما هرچه در مورد زندگی یک شخص می دانیم ، در مقایسه با فرد واقعی که پشت لنز زندگی می کند هیچ چیز نیست.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>