بسیار خوب ، شاید وقت آن رسیده که نوشیدن را ترک کنید

[ad_1]

در 15 فوریه سال 2020 ، مگ پورتر * 35 سالگی تولد خود را در شهر نیویورک به همراه دوست دخترانش جشن گرفت. صبح روز بعد او خماری معمول یکشنبه خود را داشت اما خودش را به ورزشگاه کشاند. زمانی که خواهرش را برای صرف صبحانه ملاقات کرد ، او برای داروی آزمایش شده خود – یک مری خونین – آماده بود. پورتر می گوید: “من فقط یک زن جوان عادی بودم و از زندگی در شهر لذت می بردم.”

کمتر از یک ماه بعد ، در 11 مارس ، سازمان بهداشت جهانی شیوع COVID-19 را یک بیماری همه گیر اعلام کرد و طولی نکشید که NYC دچار قفل شد. بدون میله ، بدون سالن ورزشی ، بدون سشوارهای خاموش بدون نگرانی. “زندگی اجتماعی من – من زندگیپورتر می گوید ، “متوقف شد.” اما نوشیدن او این کار را نکرد. در واقع ، مصرف هفتگی الکل وی به سرعت افزایش یافت. او می گوید: “من احساس انزوا می کردم و از همه چیز نگران بودم.” “شراب محل کار من بود ، و چون اکنون از خانه کار می کردم ، دیدم زودتر و زودتر به دنبال بطری می شوم.”

پورتر یکی از میلیون ها نفری است که برای کنار آمدن با استرس و عدم اطمینان از بیماری همه گیر به مشروبات الکلی روی آورده و این خود به یک موضوع بهداشت عمومی تبدیل شده است. پس از انتشار آمار منتشر شده از میزان افزایش مشارکت جمعی (افزایش فروش الکل به میزان 262٪ نسبت به سال 2019) ، WHO هشدار داد که استفاده از الکل در هنگام شیوع بیماری به طور بالقوه نگرانی های سلامتی و رفتارهای خطرناک را تشدید می کند.

طبق تحقیق منتشر شده در شبکه جاما باز است در سپتامبر سال 2020 ، در مقایسه با عادت های معمول نوشیدن نسبت به یک سال قبل ، مردم در مراحل اولیه شیوع همه بیشتر نوشیدنی می نوشیدند. به ویژه زنان بیشتر نوشیدنی می نوشیدند و عوارض جانبی بیشتری را تجربه می کردند.

در گلاسگو ، اسکاتلند ، شروع قفل همزمان با یک سال متانت تقریباً کامل برای جین بیلی ، 46 ساله بود. می گوید “هنگامی که فرزندانم متوجه نوشیدن من شدند و درباره آنها نظر دادند ، من می دانستم که باید این کار را ترک کنم. من مجبور شدم مشکلاتم را حل کنم و برای بچه هایم الگوی بهتری باشم. “

بیلی با اشتیاق تازه به زندگی وارد سال 2020 شده بود. او می گوید: “سال من بود.” “من یک کار جدید و یک آپارتمان جدید داشتم – آینده درخشان به نظر می رسید. سپس قفل شدن اتفاق افتاد. کار نگران کننده بود ، هیچ کس نمی توانست به خانه جدید من سر بزند ، من نمی توانم نگرش جدیدم را با دنیا به اشتراک بگذارم. احساس ناپذیری می کردم. من فقط تلویزیون و رسانه های اجتماعی برای شرکت داشتم و ناگهان در هر نمایش یک لیوان بزرگ شراب پخش می شد و هر پست در فیس بوک یک یادگاری بود که من را به نوشیدن بیش از حد تشویق می کرد. حدس می زنم احساس کردم: چرا که نه؟ “

الکل و اضطراب شما

هیچ رازی نیست که الکل دقیقاً برای شما مفید نیست. تحقیقات گسترده ای ارتباط بین مصرف الکل و انواع نتایج منفی سلامت جسمی ، از جمله بیماری های قلبی ، بیماری های کبدی ، بیماری های ریوی و فشار خون بالا را ایجاد کرده است. اما این فقط جسمی نیست: رابطه بین الکل و سلامت روان در طی همه گیری آشکار شده است – و نگران کننده است.

نوشیدن برای کاهش استرس (که این روزها کمبودی ندارد) یک چرخه معیوب است. الکل اغلب برای کنار آمدن با اضطراب ، افسردگی ، تنهایی و انزوای جسمی استفاده می شود – که همگی در دوره COVID-19 افزایش یافته است. اما استفاده از الکل در واقع می تواند اضطراب و افسردگی را بدتر کند. اگر در حال حاضر با بیماری روانی زندگی می کنید (طبق گفته انستیتوی ملی بهداشت روان تقریباً از هر 5 نفر 1 نفر است) ، خطر بیشتر است.

براساس تحقیقی که در ژانویه منتشر شد ، احتمالاً تعجب آور است که افراد مبتلا به اضطراب و افسردگی بیشتر از افراد فاقد چالش های بهداشت روان ، نوشیدن الکل در طول بیماری همه گیر را گزارش کنند. پزشکی پیشگیری. رالف جی دیکلمنت ، دکترای علوم پزشکی ، از گروه علوم اجتماعی و رفتاری در دانشکده بهداشت جهانی جهانی دانشگاه نیویورک ، می گوید: “هنگامی که ما به داده ها نگاه کردیم ، دیدیم که زنان کمتر از مردان مشروب می خورند.” . “با این حال ، در میان نوشیدنی ها ، زنان بیشتر از مردان گزارش کردند که مشروبات الکلی مصرف می کنند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>