بعد از اینکه او به عنوان همجنسگرا بیرون آمد ، کالتون آندروود با پشتیبانی از لیسانس همراهی می کند

[ad_1]

کلتون آندروود صبح روز چهارشنبه (14 آوریل) هنگام مصاحبه با همجنس باز حاضر شد صبح بخیر آمریکا. وی گفت: “من همجنسگرا هستم و اوایل سال جاری با آن کنار آمدم و در حال پردازش آن هستم.” “گام بعدی در همه اینها اطلاع رسانی به مردم است. من هنوز عصبی هستم ، اما مطمئناً این یک سفر بوده است.”

آندروود گفت: “من احساساتی هستم ، اما از نظر احساسی بسیار خوب ، شاد و مثبت احساسی هستم.” من خوشبخت ترین و سالم ترین فرد زندگی ام هستم و این برای من جهان است. ”

طولی نکشید که پیام های پشتیبانی شروع به پخش شدن در شبکه های اجتماعی کردند – به ویژه از طریق LGBTQIA + افرادی که می خواهند آندروود بدانند که پشت او هستند.

@ colton من باید بدانم من به تو افتخار می کنم! شما محبوب هستید و هرگز تنها نخواهید بود. این یک فرآیند است ، اما شما کل آن را دارید # LGBTQ پشت سرت ما برای شما اینجا هستیم ما الان خانواده شما هستیم. یک نفس بکشید ، خوب می شود ، “یک نفر در توییت خود نوشت.

@ colton امروز به شما افتخار می کنم من می دانم که نفرت از خود نیرومند است ، اما بعد از اینکه کلمات را با صدای بلند می گویید ، جهان زیبایی خود را نشان می دهد. به خانواده خوش آمدید. بهترين ها را برايت آرزو دارم!!” توییت دیگری.

یک سوم اضافه کرد ، “@ colton پیوستن به مافیای الفبا را تبریک می گویم! من از داشتن شما در خانواده بسیار خوشحالم ، من می دانم که سفر سختی برای شما بوده است اما ما اینجا هستیم تا با آغوش باز از شما استقبال کنیم! ”

چند پیام پشتیبانی دیگر را در زیر بخوانید.

کلتون آندروود در مورد آینده خود گفت GMA مصاحبه ، “من هنوز هم کارهای زیادی دارم. من فقط رکورد می زنم و می گویم که من هنوز رابطه عاطفی با یک مرد نداشته ام. هرگز به خودم اجازه نداده ام … بیش از هر چیز می خواهم. من به دنبال کسی هستم که بتواند مرا تحت فشار قرار دهد و از همه راه های عالی مرا به چالش بکشد. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>