بعد از هر ضربه ای که به عنوان یک زن سیاه پوست با آن روبرو شده ام ، به جنگل ها روی آورده ام

[ad_1]

تجربه من از خشونت نژادی از کودکی آغاز شد. در دبیرستان ، فقط چند دقیقه بعد که همکلاسی ها سرم را به پشت صندلی های قهوه ای اتوبوس زدند ، یک روز از اتوبوس مدرسه لرزیدم. من چشمک های همان همسالان خود را دیدم که دیری نپایید که من را N-word و نسخه های آن صدا می کردند در حالی که آنها شعار می دادند ، انگشتهای اشاره خود را می کوبند اتوبوس مدرسه جادویی کتابهای تصویری آنها با زمزمه هایی به اندازه لب و هندوانه چاپ شده روی یکی از تی شرت های “knockoff” من پیگیری کردند.

برای آرامش ، با پدربزرگم در شکار گنج استعاره در کنتیکت – و اطراف شارون ، ماساچوست ، جایی که بزرگ شدم ، در مناطق جنگلی قدم زدیم. من خندیدم تا اینکه شکمم تنگ شد ، در حالی که پدرم من را با چرخاندن تایر موقت در یک پارک محلی دور و برم فشار می داد. من با برادرانم بازیهای احمقانه در فضای باز ساختم. و من با مادرم به یک پیاده روی مسالمت آمیز به یک “سنگ خاص” رفتیم که در آن زندگی را متوقف کردیم ، و دردهای دنیایی را که باعث می شود من خیلی سریع رشد کنم کاهش می دهد.

طبیعت انعطاف پذیری من را به عنوان یک زن دو نژاد رنگارنگ تقویت کرد ، و با هر تیز نور نسیم ، نهر قطره ای و خش خش حیوانات وحشی ، افکار نشخوارکننده من را فرسایش داد. همانطور که من به بزرگسالی رسیده ام ، بارها و بارها متوجه شده ام که به طبیعت روی آورده ام – پس از قتل جورج فلوید و تعداد بی شماری دیگر از آمریکایی های سیاه پوست به دست پلیس ، پس از نمایش تهاجمی نژادپرستی در پارک مرکزی علیه کریستین کوپر ، و بعد از اقدامات بیشمار خشونت آمیز دیگر علیه رنگین پوستان. دلیل این امر آن است که طبیعت با ترمیم آسیب های نسلی ، عددی که تقریباً غریزی احساس می شود ، عدالت را تقویت می کند.

من قطعاً تنها کسی نیستم که در اینجا از نژادپرستی پناه گرفته است. پس از اینکه اعضای خانواده وی تقریباً لینچ شد ، یکی از دوستانش برای مقابله با خطر خودکشی از پارکها دیدن کرد. زنان رنگین پوست دیگر ، دسترسی به فضای باز را به عنوان یک تنفس – بهبودی ، حتی اگر برای یک لحظه – از احساس گسیختگی و تنهایی توصیف کنند. ملیسا ریمپل ، یک فیزیوتراپیست از هوستون ، تگزاس ، می گوید: “زن رنگی بودن باعث ایجاد انگ های زیادی می شود.” “پیاده روی با سگهای من واقعاً به من کمک کرده است که از بقیه جهان فرار کنم. به خصوص در طی این همه گیری که تنها بودن منزوی به نظر می رسد ، من واقعاً از وقت خود در خارج قدردانی کرده ام تا از بمباران مرگ و فاجعه جلوگیری کنم. “

با وجود روش های قدرتمندی که طبیعت می تواند باعث بهبودی شود ، طبق گزارش مرکز پیشرفت آمریکایی ها ، جوامع رنگین پوست سه برابر بیشتر از جوامع سفید پوست در مکان های محروم از طبیعت زندگی می کنند. در جوامع رنگین پوست با درآمد پایین ، بیش از 76٪ مردم کمتر از بقیه ایالات متحده به طبیعت اطراف دسترسی دارند. در 26 ایالت ، مشخص شد که جوامع سیاه پوستان کمترین دسترسی به زمین های عمومی و پارک ها را دارند – در بالاترین سطح محرومیت از طبیعت.

مقاومت من در مورد اجدادم ، كه به سرزمین آمریكا كشت می زدند ، برای فرار از صید برده ها از پوشش جنگل های آن استفاده می كردند و با وجود موانع برتری طلبان سفیدپوست در برابر آنها ، در خاك آن شكوفا می شدند. دسترسی عادلانه به طبیعت یکی از مهمترین اقداماتی است که اغلب برای نادیده گرفتن نژادپرستی سیستمی نادیده گرفته می شود.

نویسنده به همراه برادرش در یک پارک محلی

با احترام از Dominque Man

نویسنده به همراه پدربزرگش ، قصد قدم زدن در جنگل را دارند

با احترام از دومینیک مان

“در کلاس پنجم ، سعی کردم به عنوان تنها کودک آمریکایی آفریقایی تبار در یک برنامه” با استعداد و با استعداد “به شایستگی خود دسترسی پیدا کنم. من هر جایزه ای را که می توانستم گرفتم ، اما هرگز آغوش همسالانم یا درک معلمانم را احساس نکردم. ”، می گوید چیکا آنیااسودیکه ، تهیه کننده خلاق مقیم نیویورک. “یک روز معلم من یک برنامه ریزی کوچک برای کلاس ما در نظر داشت تا در جزیره Ship ، یک زمین کوچک درست در ساحل Biloxi ، می سی سی پی ، به گشت و گذار در جزیره Ship بپردازد. مطمئن نیستم که آیا قبل از آن هرگز پا به ساحل گذاشته ام یا نه ، اما خورشید آن روز من را خیلی خوب می شناخت. طبیعت مرا به معنای واقعی کلمه درآورد – مرا به عنوان یکی از خودش در آغوش گرفت. در اتوبوس که به خانه می رفتم ، نمی توانستم احساس کنم که رازی در گوش من زمزمه شده است: “هرگز تنها”. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>