بلا حدید خنده دارترین پاسخ را برای سقوط در باند داشت

[ad_1]

بلا حدید چیزی را تجربه کرد که یک مدل هرگز نمی خواهد اتفاق بیفتد: سقوط روی باند. این سوپرمدل اخیراً خاطره ای از هفته مد به یادماندنی نیویورک را هنگام یادآوری هنگام پیاده روی روی باند مایکل کورس به یاد آورد. این حادثه در سال 2016 اتفاق افتاد ، اما حدید فقط یک لحظه وقت دارد تا از عکاس که سعی کرد به او کمک کند در حالی که دیگران دور شدند ، تشکر کند

“آیا کسی می تواند من را پیدا کند این مرد. خدا روحش را رحمت کند ، من می خواهم شخصاً از او تشکر کنم که تنها کسی است که در مواقع ضروری دستی را ارائه می دهد. “، حدید در کنار تصاویر سقوط در استوری اینستاگرام خود پست کرد. حدید همچنین در عکس دیگری یک شکلک تاج روی سر این شخص قرار داد.

ما باید بلا حدید را به خاطر توانایی او در خندیدن از آنچه اتفاق افتاده ، خصوصاً در اوایل کارش ، تحسین کنیم. به هنگام، مردم گزارش داد که او یک لباس کاملاً تزئین شده تا زانو و کفش پاشنه بلند بلند پوشیده است. هنگامی که او به سمت عکاسان می رفت ، پاشنه پا باعث افتادن او شد.

بلا حدید؛ مایکل کورس ، 2016

ویکتور ویرجیل / گتی ایماژ

“مایکل کورس امروز … خیلی ممنون از اینکه من را در برنامه حضور داشتیدmichaelkorsjohndavidpfeiffer seconds (ثانیه قبل از …)” ویدئویی از پیاده روی وی در باند قبل از قطع کردن را عنوان کرد.

وی در توییتی که از آن زمان حذف شده است ، توضیح داد که چه چیزی باعث لکنت او شده است. او نوشت: “بچه ها من یک رقصنده حرفه ای بریک هستم ، اکنون فراموش کردم که به شما بگویم.” آه ، بله الان همه چیز منطقی است. هنگام صحبت با نوجوان وگ در سال 2018 پس از قدم زدن در نمایش براندون ماکسول ، به مدلهای مشتاق توصیه کرد.

وی گفت: “100٪ این فقط برای خود بودن و تلاش برای کسی نیست.” “و این خیلی کلیشه ای به نظر می رسد ، اما شما بعضی اوقات دختران را در پشت صحنه می بینید که سرانجام ، اکنون ، پس از سه سال فعالیت در کسب و کار ، می توانند خودشان باشند و نشان دهند که واقعاً چه کسانی هستند ، و این بهترین قسمت در مورد آنها است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>