بلوند طلوع آفتاب گرمترین روند جدید رنگ مو برای تابستان است

[ad_1]

هوای گرم اینجاست و آیا می دانید این به چه معناست؟ وقت آن است که آن قفل ها را سبک کنیم.

اگر برای لاس زدن با رنگ بور تر آماده هستید ، ما رنگ مناسبی برای شما داریم: بلوند طلوع آفتاب. بله ، به نظر می رسد نوعی نوشیدنی است که می خواهید در یک بار یا یک رنگ رنگ برای یک اتاق خواب راحت سفارش دهید ، اما ما را بشنوید: بلوند طلوع آفتاب یک رنگ همه کاره و تازه است که تابستان امسال سرش را برگرداند.

“ما در حال حاضر بورهای چند وجهی زیادی انجام می دهیم [at the salon]، “جرمی تاردو ، رنگ شناس مشهور می گوید زرق و برق. “این ظاهر روشنایی و همچنین ظاهر ابعادی ملایمی به رنگ موهای شما می دهد.” بلوند طلوع آفتاب دارای اندازه ای درخشان و طلایی است اما به لطف ریشه تیره تر و رنگ گرم آن هنوز از نشاط طبیعی برخوردار است.

CAMERON BLAKE

تاردو توضیح می دهد که این سایه بلوند روی رنگ های مختلف پوست چاپلوس است ، فقط بخاطر داشته باشید که اگر موهای شما به طور طبیعی در سمت تیره تر باشد ، سایه گرفتن آن سخت تر خواهد بود. وی اضافه می کند ، “تغییرات این رنگ می تواند برای بسیاری از رنگ ها و بافت های مختلف پوست بسیار مفید باشد ، اما هرچه رنگ طبیعی موهای شما تیره باشد ، هنگام روشن شدن ، پردازش موهای شما بیشتر می شود.”

اگر در این فصل آماده ظاهر جدید هستید ، ابتدا با آرایشگر خود گپ بزنید تا مطمئن شوید پس از روشن شدن مو می توانید سلامتی خود را حفظ کنید. تاردو می گوید: “برای تصمیم گیری در مورد اینکه چرا نور برای موهای شما ایده آل است ، با رنگ شناس خود مشورت کنید.” “روشن کردن مو همیشه ملایم نیست ، بنابراین من همیشه یک سازنده پیوند مانند Olaplex را توصیه می کنم تا هنگام برجسته سازی موهای شما را در شرایط عالی نگه دارد.”

درمان موی ساختمانی با پیوند Olaplex No. 0 Intensive Bond

درمان موی ساختمانی با پیوند Olaplex No. 0 Intensive Bond

اگر تصمیم گرفتید که آماده سبک تر شدن هستید ، مطمئن شوید که آرایشگر شما سایه چشم را با روشن کردن موهایتان با رنگ های برجسته واقعی نگه می دارد. تاردو می گوید: “از رنگ شناس خود بخواهید که آفتابی را باریاژ یا چراغ های مخصوص نور آفتاب انجام دهد.” “به اندازه کافی رنگ طبیعی خود را در موها حفظ کنید تا ظاهر ظاهری را حفظ کند.”

برای موارد مورد علاقه خود در این صفحه حرکت کنید و آماده رزرو قرار ملاقات با ASAP شوید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>