بلیک شلتون آهنگی را برای گوئن استفانی به عنوان نذر عروسی خود نوشت

[ad_1]

هنگامی که دو نوازنده که به عنوان قاضی در ملاقات کرد صدا ازدواج کنید ، می توانید شرط ببندید که در عروسی ملودی وجود دارد. و وقتی بلیک شلتون و گوئن استفانی آخر هفته 4 جولای گره زدند ، آنها موسیقی را به این روش شیرین در مراسم خود گنجاندند.

کارسون دالی دوست مشتاق و دیرپای آنها ، اخیراً نشان داد که چگونه نذرها ادامه یافت امروز. “من ماه ها پیش به آنها مراجعه کردم و گفتم ،” من فکر می کنم شما باید نذرهای خود را بنویسید. ما نباید فقط تکرار بعد از من را انجام دهیم ، “” او توضیح داد. “آنها واقعاً تمایلی به این کار نداشتند ، اما … این دو بهترین آهنگساز در جهان است ، ما می خواهیم سخنان شما را بشنویم.”

وقتی سرانجام آنها خود را به محراب رساندند ، دالی به یاد آورد ، “گوئن شروع می کند ، و او این را نوشت ،” از آنجا که من یک دختر کوچک بودم … “. و او خرد می کند ، نه یک چشم خشک در کلیسا.… بسیار عالی بود من وقتی بلیک کار خود را تمام کردم به او گفتم: “بالا ، رفیق.” و بلیک با گفتن این جمله شروع می کند ، “گوئن همیشه در مورد ننوشتن آهنگ کافی به من سخت می دهد ، بنابراین من یک آهنگ نوشتم.”

او فاش كرد: “مورد بعدی كه می دانید ،” بلیك شلتون روی چهارپایه نشسته بود و گیتار می نواخت ، یك آهنگ اصلی می خواند و گریه می كرد. دالی می گوید ، “چشم خشک در خانه نیست.”

آن ترانه ، به نام “به ستاره برسید” به همین مناسبت خاص بود و ممکن است هرگز از رادیو شنیده نشود. اما برای حدود 40 نفر که در عروسی شرکت می کنند ، این آهنگ تابستان است. مجری سابق MTV گفت: “این فیلم به اندازه گوئن زیبا و لطیف و خنک بود ، و بلیک نیز سرزمین و سرپوشیده و سرگرم کننده بود.” “آنها فقط کار می کنند. آنها یک جفت بعید هستند. آنها مثل این هستند که مرغ سوخاری خوشمزه را با یک لیوان شامپاین جفت کنید. روی کاغذ ، روی منو ، به نظر نمی رسد که کار کند ، اما کار می کند. آنها غذای راحتی با کلاس هستند و همه ریشه آن را دارند. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>