بنابراین بسیاری از افراد مشهور – و افراد عادی – همراه با همسران قبلی خود باز می گردند

[ad_1]

یونانیان باستان خود را با امور عاشقانه خدایان بارها و بارها سرگرم می کردند.

ما جنیفر لوپز و بن افلک را پیدا می کنیم ، که دوباره در صحنه جهانی صعود کرده اند و از فرصت استفاده کرده اند تا هرچه بیشتر تف کنند. این یک پیچ و تاب از یک سریال صابونی است که از هر جفت احتمالی عبور کرده و به زوج های مستقر در خلبان برمی گردد. بنيفر ، يا اگر دوست داريد لوفلك باشد ، آخرين بار عاشقانه در ژانویه 2004 درگیر شدند ، زمانی كه آنها نامزدی خود را قطع كردند. اکنون ، با عکس های ثابت پاپاراتزی از هر دو نفر ، همه چیز قدیمی دوباره جدید است. (من قصد ندارم که قدیمی بودن 48 و 51 را بیان کنم! ابتدا با یک تیرک استریپی Super Bowl مرا بزنید.)

آنجلینا جولی در این هفته دو بار که از آپارتمان جانی لی میلر بیرون می آمد ، دیده نمی شود – توسط هر کس ، هرگز ، به هر دلیلی. جولی و میلر چهار سال ازدواج کردند و در سال 1999 طلاق گرفتند. مانند پایی که از لباس اسکار اسلیک بیرون می آمد ، جولی ماهرانه خود را در روند معروف شدن به عقب و همراه با سابق خود معرفی کرد.

تراویس اسکات و کایلی جنر ، پدر و مادر سابق این هفته نیز با هم در ارتباط بودند ، هنگامی که به نظر می رسید اسکات از جنر به عنوان “Wifey” یاد می کند ، و جنر تصویری از آنها را با قاشق قائم پست می کند. این همه ماجرا نیست – نامزد اخیر لوپز ، الکس رودریگز ، در این ماه نیز با همسر سابقش ، سینتیا اسکورتیس ، ملاقات کرد. آنها وزنه هایی را هم از نظر جسمی و هم ظاهراً سنگینی گذشته بلند کردند.

برای جلب توجه کامل این موضوع ، همسر سابق بن افلک ، جنیفر گارنر ، به تازگی با یکی از همسران سابقش دوباره دیدار کرده است. نام او؟ جان میلر (نباید با جانی لی میلر اشتباه گرفت ، که ممکن است با آنجلینا برگشته باشد.) تقریباً مانند مشاهیر است تلاش کردن تا ما را سرگرم کند.

بخشی از آنچه این جفت سازی های تازه شده را بسیار راضی کننده می کند ، روشی است که – در پی یک سال از دست دادن – این توهم موقتی را می دهد که زمان نگذشته است. افراد مشهور به فناوری ها و روش های درمانی دسترسی دارند که اثرات بصری پیری را به تأخیر می اندازد ، بنابراین در حال حاضر تصور وهم انگیز از بی زمانی را ایجاد می کنند. اما اگر این کار را نکردند ، دیدن موارد دلخواه قدیمی ما کنار هم فقط نوستالژیک نیست. این پورتالی است برای آنچه که بودیم.

افراد مشهور مانند اینکه برای بازگشت با همسر سابق خود اختراع کرده اند ، مانند یک شلوار جین محبوب در پشت کمد ، یکدیگر را امتحان می کنند. همانطور که معمولاً اتفاق می افتد ، ستاره ها به همان اندازه که نمونه ای کاملاً مشهور از یک روند موجود هستند ، روندی را شروع نمی کنند. در روزهای ابتدایی همه گیری ، بسیاری از مردم تمایل ناگهانی و غرقاب را برای برقراری ارتباط مجدد با یک سابق تجربه کردند. اکنون – گرچه آینده بسیار آفتابی تری در پیش رو داریم – جهان دوباره در زیر پاهای ما تغییر شکل داده است. وقتی احساس کنترل خود را از دست می دهیم ، به راحتی افراد آشنا می پردازیم. اگر به ارسال آن متن فکر می کنید ، تنها نیستید – جستجوی Google در مورد “آیا باید با سابق خود برگردم” در ماه ژوئن افزایش می یابد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>