بنیانگذار بستنی جنی ، جنی بریتون بائر بهترین مشاوره تجاری خود را از “ارباب حلقه ها” دریافت کرد

[ad_1]

بنیانگذار بستنی Jeni’s Jeni Britton Bauer به علم پشت مارک محبوب خود افتخار می کند. نقاط ذوب ، فعل و انفعالات دقیق عطر و طعم ، تعداد دقیق اسکرپی که برای استخراج یک پیمانه طراحی شده است – اطمینان حاصل کنید که وی هر یک از عناصر فرآیند بستنی خواری را موشکافی کرده است. اما وقتی نوبت به تصمیم گیری در مورد طعم جدید بستنی جنی می رسد ، علم و صفحات گسترده جایگاه خوبی برای رقص تفسیری دارد.

از عطر و طعم همه چیز Bagel با نام تجاری جدید – بستنی پنیر خامه ای مخلوط شده با استروسل که با کنجد و دانه های خشخاش ، پیاز ، سیر و حتی کاین مخلوط شده است – استفاده کنید که اینترنت را به اندازه مساوی رسوا و علاقه مند کرد. بریتون بائر توضیح می دهد که او و کارمندانش برای اولین بار در سال 2013 آن را امتحان کردند. “اولین دستور العمل ما برای آن درست کردیم به نظر می رسد طعم آن خیلی شبیه سیر و پیاز است. اما بعد نیش زدیم و همه عادل بودیم رقصیدن. شروع کردیم در حال حرکت، مانند وقتی که کودک هستید و یک آب نبات می خورید و فقط باید دور خود بچرخید و حرکت کنید. این لرزش شانه است ، مانند ، “اوه ، خوبه“”

او سعی کرد سیر و پیاز را کم کند و وقتی دسته بیرون آمد ، رقصی نبود. “این باعث لبخند ما نمی شود. خیلی جالب نبود. فقط کلیک نکرد. ” تیم به دستورالعمل قدیمی بازگشت.

از سال 2002 ، بریتون بائر در آشپزخانه آزمایشی خود به سر می برد و به دنبال ترکیبات طعم دهنده ای است که باعث می شود مردم بخواهند روی پاهای خود بنشینند. این باعث موفقیت برخی از طرفداران برجسته وی شده است. در سال 2012 ، جو بایدن در یکی از فروشگاه های خود یک کمپین متوقف کرد. در آوریل 2020 ، نانسی پلوسی ادامه داد نمایش دیرهنگام با جیمز کوردن و یک فریزر را نشان داد که بسته بندی آن کمتر از 10 پیمانه جنی بود. و در ماه مارس ، این برند از همکاری با دالی پرتون به نام پای Stretberry Pretzel رونمایی کرد. گفته می شود که این عطر و طعم درست مثل خود پرتون “جذابیت همیشگی” و “ریشه های عمیق آمریکایی” دارد. البته همین را می توان در مورد جن هم گفت.

در اینجا ، بریتون بائر از کارآفرینی ، ساندا بستنی و مشتریانی که او را در راهروی Target سرخ می کند صحبت می کند.


اولین کار رویایی دوران کودکی او

وقتی بچه بودم مادربزرگم به من می گفت ، “جنی ، تو خیلی خوش شانس هستی زیرا نسل تو می تواند هرچه می خواهی باشی. شما می توانید یک پزشک یا یک وکیل یا یک فضانورد باشید. ” من مثل “باحال ، متشکرم ، مادربزرگ” بودم. یادم می آید که از آشپزخانه اش بیرون آمدم و از درب پشتی خانه اش بیرون زدم و یادم می آید که فکر کردم ، اگر این درست باشد ، من نمی خواهم وکیل شوم – من می خواهم یک بستنی ساز باشم. من تازه فهمیدم که آیا واقعاً هستم می توان هر چیزی باش ، چرا می خواهم حسابدار شوم؟ بستنی می زنم این حقیقت است.

اولین شغل واقعی او

اولین کارم را در یک بستنی فروشی یافتم که اتفاقاً در محله من افتتاح شد. من اولین کارمند آنها بودم. این در حالی بود که من 15 ساله بودم و برای انجام آن مجبور به دریافت مجوز کار شدم. هفت سال بعد ، وقتی 22 ساله بودم ، فروشگاه بستنی فروشی خودم را داشتم. من الان 47 ساله ام بنابراین این واقعا یک زندگی مادام العمر بوده است.

سخت ترین درسی که او در کار آموخته است

من اولین تجارت بستنی را در سال 1996 شروع کردم. برای انجام آن هنرستان را ترک کردم. مثل اینکه ، من از کلاس هنر خارج شدم زیرا در خانه بستنی درست می کردم و به قدرت بستنی در داستان پردازی پی بردم. فقط کلیک کرد که بستنی تماس و علاقه من است. بنابراین من رفتم. من مثل این بودم: “من می خواهم همه این داستانهای بستنی را تعریف کنم. حتما نتیجه خوبی خواهد داشت. من می خواهم این کار را انجام دهم مثل اینکه ما در تئاتر هستیم و مردم می آیند تماشا می کنند. ” من اسمش رو گذاشتم بستنی جیغ. و البته ، به همین دلیل هیچ کس به یک تجارت نمی رود. مردم به یک تجارت می آیند و انتظار ثبات دارند. وقتی شما به چیزی که مردم آن را دوست دارند ضربه بزنید ، که در مورد بستنی ما Soul Caramel یا Gooey Butter Cake است ، شما باید آن را هر روز ، تمام وقت داشته باشید. این درس بزرگی بود. بعداً ، وقتی من جنی را شروع کردم ، این بزرگترین درسی بود که با خودم گرفتم. اشتیاق کافی نیست شما باید در مکالمه دو طرفه با مشتری خود باشید. شما باید دیگران را خوشحال کنید.

سو most تفاهم ترین جنبه شغلی او

این کارآفرینی در مورد سریع گرفتن پول است. برنده شدن در مسابقات زمین این جور چیزها من در شورای تجارت کوچک جو بایدن بودم و بسیار طرفدار مشاغل اصلی خیابان هستم. این در مورد شروع کوچک و ساخت و ساز است. مطمئناً بعضی از مردم باید پول کلان ، رشد سریع و همه اینها را بپردازند. اما بسیاری از گفتگوها در مورد راه اندازی مشاغل مربوط به جستجوی بودجه VC و جذب سرمایه است. ما در مورد مشاغل کوچک واقعی ، که باید در دسترس هر کسی در آمریکا باشد ، زیاد صحبت نمی کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>