بن افلک و جنیفر گارنر با هم در فارغ التحصیلی دخترشان شرکت کردند

[ad_1]

در میان اتحاد ، آمریکا نمی تواند در مورد آن صحبت کند – یعنی بن افلک و جنیفر لوپز ، نه بازیگران دوستان، هیچ جرمی – زندگی برای دانشجویان ادامه ندارد و فصل فارغ التحصیلی بر سر ماست. به همین دلیل است که افلک از مکیدن چهره با J.Lo برای استراحت دخترش در کنار همسر سابقش جنیفر گارنر ، اولین سفر مستند با هم از زمان بتمن بازیگر با خواننده “در طبقه” بازگشت.

در 14 ژوئن ، افلک و گارنر در کلاس فارغ التحصیلی دختر خود سرافینا شرکت کردند. بچه های دیگر آنها ، ساموئل و ویولت ، و مادر مادر نیز حضور داشتند HollywoodLife.

جنیفر گارنر و بن افلک در 27 فوریه 2020 در لس آنجلس ، کالیفرنیا. بائر-گریفین

این فقط یک روز پس از مشاهده افلک و لوپز در جشن تولد پنجاه سالگی خواهر لوپز در نوبو بود. دوقلوهای لوپز و ماکس نیز در آنجا به آنها پیوستند. خیلی اتفاقات بزرگ!

به نظر می رسد علی رغم درام ذاتی یکی از بزرگترین زوج های مشهور دهه 2000 که عاشقانه خود را احیا می کنند ، همه به سختی اوضاع را کنترل می کنند (جرات می کنیم بگوییم؟) طبق گزارش های متعدد ، گارنر برای همسر سابق و سابق خود خوشحال است. گفته می شود که او فقط می خواهد بن خوشبخت باشد و او لوپز را به اندازه کافی می داند تا رابطه را امضا کند. علاوه بر این ، او ادعا شده است که اتفاقات خوب خودش را با مدیر عامل شرکت CaliBurger ، جان میلر دارد.

این نیز چیز خوبی است ، زیرا رابطه بن افلک و جنیفر لوپز 2.0 ممکن است برای دوام باشد. منابع می گویند که این زن و شوهر نامزد قبلی می خواهند “هرچه بیشتر وقت را با هم بگذرانند” و گفته می شود لوپز در پی خرید خانه ای در لس آنجلس و ثبت نام بچه هایش در مدرسه در آنجا است تا بتواند در نزدیکی بن باشد. او حتی با پوشیدن چیزی شبیه به فلانل دوست پسرش دیده شده است. همانطور که هرکسی که یک rom-com را دیده باشد می تواند به شما بگوید ، گرفتن لباس او به معنای واقعی آن است.

این آخر هفته حتی A-Rod هم حال و هوای دوباره ای پیدا کرد. به طور جدی چه چیزی در هوا وجود دارد؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>