بهترین توییت ها درباره مصاحبه اپرا با مگان مارکل و پرنس هری

[ad_1]

پس از مصاحبه مگان مارکل و پرنس هری با اپرا وینفری در 7 مارس ، مردم با استفاده از نظرات ، نظرات و جوک ها شبکه های اجتماعی را تحت فشار قرار دادند. در حالی که همه آنها مفید نبودند ، برخی بسیار باهوش بودند و تعدادی از آنها واقعاً قابل تأمل بودند.

حماسه Meghan Markle بیش از اینکه یک داستان سلطنتی یا خانوادگی باشد ، یک نمونه از نژاد ، طبقه ، ملی گرایی و شهرت است که به یک باره بازی می شود. و خواه به حق سلطنتی اهمیت دهید یا نه ، اینها موضوعات قابل بحث است – بحثی که احتمالاً در توییتر اتفاق خواهد افتاد. همانطور که در ادامه جزئیات مصاحبه را ارجاع می دهیم ، در اینجا برخی از جالب ترین و مرتبط ترین توییت هایی را که دیده ایم آورده شده است.

بینندگان ، از جمله بازیگر روزانا آرکت ، شاهزاده هری را بخاطر اولویت قرار دادن سلامت روان و سلامتی هم مارکل و هم خودش تشویق کردند.

بسياري از افراد از اينكه ماركل ، مشهور در سطح پايين و سالها قبل از پرنس هري ، در سطح پايين شهرت داشت ، عامل سرمايه گذاري در ايجاد ناآرامي هايي در م institutionسسه اي به اندازه سلطنت انگليس بود.

و در حالی که برخی مصاحبه را رد می كردند ، با اشاره به اینكه ما “قبلاً درباره نژادپرستی جامعه می دانستیم” ، نویسنده Roxane Gay به همه یادآوری كرد كه شوك و انزجار واقعاً واكنش های مناسبی نسبت به داستانهای شخصی و دردناكی است كه ماركل گفته است.

برخی واکنشهای دیگر به مصاحبه مارکل و پرنس هری:

یکی از افراد در توییتر خود نوشت: “جالب است که وقتی پولیست های خودخواه آمریکایی از سلطنت محافظت می کنند ، یک زن سیاه پوست از شکایت از نژادپرستی شکایت کند.”

“شنیدن از طریق انگور که نهادی که امپراطوری انگلیس را هدایت می کند مشکل ساز است” ، یکی دیگر را ارسال کرد.

شگفت آورترین مسئله شاید پدیده تنظیم انگلیسی ها در تلویزیون شبکه آمریکایی برای مصاحبه بود که از CBS پخش شد. در انگلیس ، که دارای یک سیستم بهداشتی ملی است ، هیچ تبلیغی برای دارو وجود ندارد. بنابراین آنها متوجه شدند که حداقل تبلیغات تبلیغاتی قرص با اختلاف زیادی همراه است:

برای تجزیه و تحلیل کامل مصاحبه Markle-Prince Harry با وینفری ، اینجا را کلیک کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>