بهترین درمان های کراتوز پیلاریس برای مدیریت پوست خشک و پرتحرک

[ad_1]

در این باره از هر متخصص پوست – یا هر فرد مبتلا به کراتوز پیلاریس س Askال کنید – و آنها به شما خواهند گفت که یکی از بزرگترین باورهای غلط در مورد بهترین روشهای درمانی کراتوز پلاریس این است که این داروها درمانی برای “پوست مرغ” یا “پوست توت فرنگی” هستند. ” واقعیت این است که هیچ قرص جادویی یا مادرخوانده پری وجود ندارد (حداقل هنوز این کار را انجام ندهید) که بتواند برجستگی های کوچک سفید یا قرمز را که باعث از بین رفتن بازوها ، پاها و گونه های باسن افراد با KP می شود ، کاملاً از بین ببرد. اما خبر خوب؟ علائم می توان مدیریت شود

پیش از این ، ما با افراد حرفه ای صحبت کردیم تا درباره بیماری پوست بیشتر بدانیم – و محصولات و موادی که می توانید برای ایجاد یک رژیم موثر با خشکی و برجستگی های مزاحم استفاده کنید. در مورد مشاوره تخصصی آنها بیشتر بخوانید.

کراتوز پیلاریس چیست؟

دنیس گروس ، متخصص پوست ، دارای مجوز از هیئت مدیره ، می گوید: “Keratosis pilaris یک بیماری پوستی بی ضرر است که وقتی پوست شما کراتین زیادی تولید می کند ایجاد می شود.” زرق و برق. آنچه اتفاق می افتد این است که فولیکول های مو در بدن شما – به ویژه در پشت بازوها ، ران ها ، باسن و حتی صورت – با کراتین یا پروتئین بیش از حد متصل می شوند و به برجستگی های کوچک و سخت تبدیل می شوند. این برجستگی ها از نظر ظاهری معمولاً سفید یا قرمز هستند و صدمه ای نمی بینند و خارش ندارند. به نظر می رسد جوش های ریزی دارند و دکتر دورس می گوید اشتباه است که آنها را به عنوان آکنه بدن اشتباه بگیریم.

به عنوان یک بیماری پوستی ، کراتوز پیلاریس مزمن ، ژنتیکی است – این بیماری اغلب در کسانی دیده می شود که سابقه خانوادگی اگزما ، آلرژی یا آسم دارند – و به طرز شگفت انگیزی شایع است ، حدود 80٪ نوجوانان و 40٪ بزرگسالان را درگیر می کند.

چگونه می توانید از شر کراتوز پیلاریس خلاص شوید؟

متأسفانه ، چیزی به نام “خلاص شدن از شر کراتوز پیلاریس” وجود ندارد. (آه آهسته را نشانه بگیرید.) از آنجا که KP و خشکی پوست به طور جدایی ناپذیری با هم مرتبط هستند ، مسئله ایجاد رژیم روزانه است که ترکیب لایه برداری ملایم و مرطوب کننده را برای کنترل مداوم KP به طور مداوم انجام دهد. با توجه به سن برخی بهتر می شود اما به دلیل تولید بیش از حد کراتین ، متخصص پوست ، سجال شاه ، دکتر ، دارای مجوز هیئت مدیره ، می گوید زرق و برق که موادی که سلولهای مرده پوست را از بین می برند ، مانند AHA ها ، BHA ها و اوره ، و همچنین موادی که از فولیکول های موی بسته مانند رتینوئید جلوگیری می کنند ، برای کنترل منافذ مسدود شده بسیار مفید هستند.

همانطور که برداشتن و بیرون آوردن دست اندازها وسوسه انگیز است ، سعی کنید این کار را نکنید. دکتر گروس می گوید ، آنها 100٪ باز می گردند (دوباره ، این یک بیماری پوستی مزمن است) و زخم ها می توانند منجر به زخم شدن و رنگ آمیزی زیاد شوند ، که در نهایت درمان آن حتی دشوارتر است.

بهترین درمان های کراتوز پیلاریس: لوسیون های لایه بردار

دکتر شاه توضیح می دهد: “مرطوب کردن مهم است ، زیرا خشکی پوست می تواند باعث بدتر شدن میزان KP و ایجاد برجستگی بیشتر شود”. دکتر شاه توضیح می دهد ، به همین دلیل مواد موضعی لایه بردار ملایم با مواد فعال برای افزودن به برنامه روزانه نگهداری KP بسیار مناسب است. غالباً با AHA مانند اسید گلیکولیک و اسید لاکتیک و BHA مانند اسید سالیسیلیک بسته بندی می شود ، مواد موجود در این لوسیون ها با ارائه فرم عمیق تری از لایه برداری ، به منظور کمک به حل تجمع کراتین ، آبرسانی لازم را ایجاد می کنند. دکتر نمی گوید: “اگرچه استفاده منظم از این کرم ها ممکن است ظاهر KP را بهبود بخشد ، اما اگر شما استفاده از آنها را متوقف کنید ، این شرایط دوباره ظاهر می شود.”

لوسیون CeraVe SA برای پوست خشن و پرتحرک

لوسیون CeraVe SA برای پوست خشن و پرتحرک

لوسیون بدن صاف کننده KP با 10٪ AHA

لوسیون بدن صاف کننده First Aid Beauty KP با 10٪ AHA

کرم فوق العاده روان کننده AmLactin فوق العاده روان کننده

کرم فوق العاده روان کننده AmLactin فوق العاده روان کننده

لوسیون بدن انتخابی پاولا با 10٪ AHA

Paula’s Choice Resist Skin Revealing Body Lotion 10 AHA

بهترین درمان های کراتوز پیلاریس: پد های لایه بردار و اسکراب های ملایم

برای اینکه چندین بار در هفته از درمان های قوی تری استفاده کنید ، لایه بردارهای شیمیایی مانند پد های لایه بردار یا انواع فیزیکی مانند اسکراب های ملایم را در نظر بگیرید. به ویژه پد های لایه بردار تمایل دارند که با غلظت های بالاتر AHA و BHA فرموله شوند ، و این قدرت را از لوسیون های لایه بردار استاندارد بیشتر می کند. اگر نتایج روز آینده می خواهید عالی هستند ، اگرچه به خاطر داشته باشید که مقدار کمتر بیشتر است. درمان های شیمیایی می توانند روی پوست بسیار خشک شوند – و شما می خواهید بعد از آن با یک کرم بدون روغن پیگیری کنید تا رژیم روزانه لایه برداری و مرطوب سازی را حفظ کنید.

تا آنجا که اسکراب های گاه به گاه زیر دوش می روند ، می توان این کار را انجام داد تا زمانی که به آرامی اسکراب بزنید و بعد از آن با مرطوب کننده دوباره پیگیری کنید. به طور کلی ، بهتر است از لایه بردارهای فیزیکی ساینده دور شوید – به لوفاهای خشن و برس خشک و خاردار فکر کنید – و به جای آن برای درمان های هدفمند ، به لایه بردارهای شیمیایی بچسبید. در غیر این صورت ، با مالش دادن بیش از حد ، به عنوان مثال ، بازوی چپ یا پای راست و “ایجاد ریزگردها در لایه های بالایی پوست ، که می تواند منجر به تحریک بیشتر شود ،” شما “لایه برداری ناهموار” را انجام می دهید.

پد های پپتیدی میکرو پیلینگ دکتر لورتا

پد های پپتیدی میکرو پیلینگ دکتر لورتا

لایه بردار پوست بدن برای لایه بردار دکتر دنیس گروس

دکتر دنیس گروس لایه بردار پوست درمان لایه بردار آلفا بتا مراقبت از پوست

پد های لایه بردار آنزیم Skinfix Resurface + AHA / BHA

پد های لایه بردار آنزیم Skinfix Resurface + AHA / BHA

نوار بافینگ لایه بردار لایه بردار Microcrystal

نوار بافینگ لایه بردار لایه بردار Microcrystal

کیت مراقبت از پوست گلیتون برای از بین بردن کراتوز پیلاریس
ست اسکرابر بدنه پنبه ای ارگانیک دور دو

اسکرابر بدن پنبه ای ارگانیک Cleanlogic Round Dual Texture (مجموعه 3 عددی)

بهترین درمان های کراتوز پیلاریس: پاک کننده های صورت و مرطوب کننده های بدون روغن

در حالی که کراتوز پیلاریس به طور معمول در بدن ظاهر می شود ، همچنین می تواند در صورت ظاهر شود – به طور معمول در خوشه های کوچک اطراف خط فک. برای پاکسازی روزانه ، به دنبال محصولی با مواد لایه بردار ملایم مانند اسید لاکتیک (که به عنوان یک ماده مرطوب کننده نیز عمل می کند) به جای شل شدن پوست ، احساس طراوت و شبنم داشته باشید. از نظر آبرسانی ، مراقب محصولات دارای مواد فاقد روغن مانند اسید هیالورونیک و اسکوالان باشید تا بدون گرفتگی منافذ پوست مرطوب شوند. دکتر گروس می گوید ، اسکوالان به ویژه مثر است ، زیرا “ساختار طبیعی سبوم پوست را تقلید می کند ، و به آن اجازه می دهد به طور کامل نفوذ کرده و بدون ایجاد انسداد منافذ به سرعت سنتز شود.”

اسید لاکتیک معمولی 5٪ + HA

اسید لاکتیک معمولی 5٪ + HA

Kate Somerville ExfoliKate Cleanser Daily Foaming Wash

Kate Somerville ExfoliKate Cleanser Daily Foaming Wash

بیوسانس اسکوالان + روغن گل رز ویتامین C

بیوسانس اسکوالان + روغن گل رز ویتامین C

کرم افراطی Avène Tolerance

کرم افراطی Avène Tolerance

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>