بهترین روند ناخن که باید امتحان کنید ، با توجه به علامت زودیاک شما

[ad_1]

مانیس های ما بازتاب خوبی از روحیه ما هستند ، اما نشانگر شخصیت ما نیز هستند. به طرح هایی فکر کنید که به طور طبیعی به سمت آنها کشیده می شوید. حداکثر گرایی ، برخورد رنگ ، روشنایی بلند؟ یا مینیمالیسم ، خنثی و لهجه های ساده؟ یکی از راه های استفاده از بهترین طراحی های شما ، فال شماست. هر علامت ستاره می تواند صفات مختلف غالب را برجسته کند. نمی دانید شما را به کجا می برد؟ به پایین بروید

ARIES

مخلوط رنگ
(21 مارس – 19 آوریل)

پر جنب و جوش ، با اعتماد به نفس ، تکانه و ماجراجویی ، برج حمل لزوماً احساس نیاز به پیروی از قرارداد را ندارد. وقتی نوبت به ناخن شما می رسد ، فرصتی برای آزمایش است. چرا وقتی می توانید پنج سایه داشته باشید یک سایه انتخاب می کنید؟ این طرح آمیزه رنگی دقیقاً مثل شما الکتریک است.

همکار برج حمل: لیدی گاگا ، ریز ویترسپون ، ماریا کری ، سلین دیون ، کریستن استوارت ، سایورس رونان ، اما واتسون

ثور

عیار طلا
(20 آوریل – 20 مه)

منطقی ، مبتنی ، دوست داشتنی و لرزان ، شما یک عملگرا و در عین حال عاشق هستید. گاوها از سبک های کاربردی و کلاسیک استقبال می کنند ، اما باعث می شوند احساس خوبی نیز داشته باشند. این مانی خالدار طلا کاملاً با سبک شما مطابقت دارد. خنثی و کلاسیک است ، اما با پراکندگی بسیار درخشش ظریف که همه چیز را برآورده می کند.

همکار ثور: آدل ، جیجی حدید ، جسیکا آلبا ، گال گادوت ، جانت جکسون ، شر ، تینا فی

جوزا

رنگين كمان
(21 مه – 20 ژوئن)

Geminis ، بیانگر ، بازیگوش ، کنجکاو و زودرنج ، برای کاری سرزنده و سرگرم کننده آماده هستند. این طرح رنگین کمان به اندازه شما روشن و سرزنده است ، اما با لهجه برش خورده در وسط ، چیزها را با هم مخلوط می کند و جالب است.

همکار جوزا: آنجلینا جولی ، ناتالی پورتمن ، اوکوافینا ، هلنا بونهام کارتر ، ونوس ویلیامز ، لوسی هیل

سرطان

صورتی ها و قرمزها
(21 ژوئن – 22 ژوئیه)

احساساتی ، دلسوز ، شهودی و وفادار ، سرطان ها از نوع دختر همسایه متفکر هستند. صورتی های نرم و قرمزهای گرم این مانی درست مثل شما قابل دسترسی و جذاب هستند.

همکار سرطان: مارگوت رابی ، آریانا گراند ، مندی کالینگ ، مریل استریپ ، لانا دل ری ، سلنا گومز

LEO

GLITZ
(23 جولای – 22 آگوست)

لوس ها قوی ، با اعتماد به نفس ، وفادار و خونگرم هستند. این مانی آینه مانند مانند شما خیره کننده است – و قطعاً خسته کننده نیست.

همکار لئوس: JLo ، رز بیرن ، ساندرا بولاک ، مگان مارکل ، هالی بری ، جنیفر لارنس

باکره

معکوس فرانسوی MANI
(23 آگوست – 22 سپتامبر)

باکره سازمان یافته ، جزئی گرا ، مفید و صادق ، کمال گرایان هستند. این مانی فرانسوی معکوس بسیار زیبا و دقیق است ، اما همچنین بسیار شیک

همکاران باکره: بیانسه ، زندایا ، بلیک لایولی ، کامرون دیاز ، تاراجی پی هنسون ، لیلی رینهارت

ترازو

نصف نصف
(23 سپتامبر – 22 اکتبر)

جذاب ، دیپلماتیک ، مهربان و عاشقانه ، ترازوها صلح جو هستند و به دنبال هماهنگی هستند. این نصف و نیم طرح به زیبایی موهای ناخن خنثی با رنگهای فلزی زیبا صورتی را متعادل می کند.

همیار ترازو: سرنا ویلیامز ، بلا حدید ، کیم کارداشیان ، گوینت پالترو ، بری لارسون ، هیلاری داف ، گوئن استفانی

عقرب

بولت های رعد و برق
(23 اکتبر – 21 نوامبر)

عقرب ها مصمم ، قدرتمند ، مرموز و عاطفی ، اغلب به دلیل علائم آتش سوزی اشتباه گرفته می شوند ، و اگرچه می توانند نمای بیرونی سختی داشته باشند ، اما هنگامی که سطح را خراشیدید ، این علامت آب وفادار و حساس است. این رعد و برق قدرتمند و روشن است (برای تلفن های موبایل آشنا است …).

همکاران عقرب: سیارا ، کندال جنر ، Kiernan Shipka ، اما استون ، آن هاتاوی ، راشل مک آدامز ، هایلی بیبر

SAGITTARIUS

ستاره های مختلف
(22 نوامبر – 21 دسامبر)

Sags با روحیه آزاد ، با اراده قوی ، ماجراجو و روشنفکر ، همه چیز در مورد رفتن از مسیر مورد ضرب و شتم و آزمایش چیز جدید است. آنها جسور ، سرزنده و سرگرم کننده هستند ، بنابراین چیزی رنگارنگ و گرافیکی مانند این طرح ستاره عالی است.

همکار قوس: مایلی سایرس ، زوئی کراویتز ، بریتنی اسپیرز ، ژانل مونا ، تیلور سویفت ، تینا ترنر ، کریسی تیگن

برجسته

جزئیات برش
(22 دسامبر -19 ژانویه)

Caps وفادار ، عملی ، شوخ طبع و سرسخت ، دوست دارند قبل از تصمیم گیری ، همه گزینه ها را در نظر بگیرند. احتمال این وجود دارد که آنها به چیزی کلاسیک و کاربردی پایبند باشند ، اما با کمی قدردانی سبک. این سایه شیک Merlot بی انتها است و با هر آنچه در کمد لباس شماست کار می کند ، اما جزئیات بریده بریده کوتیکول پیچ و تاب جدیدی به آن می بخشد.

همکاران برج جدی: میشل اوباما ، دالی پرتون ، کیت ماس ​​، ماری جی بلیژ ، کیت میدلتون ، زووی دشانل

دلو

ابرهای رویایی
(20 ژانویه – 18 فوریه)

حاملان پیشرو ، مستقل ، دمدمی مزاج و باهوش غیر متعارف و اصلی هستند. آخرین علامت زودیاک ، آنها به ضربان خود رانده می شوند و اگرچه برای شروع ممکن است گاهی اوقات ایستاده به نظر برسند ، اما آنها قلبی نرم ، سخاوتمند و خلاق هستند. این طرح ابر کرکی رویایی و با روحیه آزاد است ، دقیقاً مثل شما دلو.

همکار دلو: آلیشیا کیز ، کری واشنگتن ، شکیرا ، کلوئی گریس مورتز ، یارا شهیدی

ماهی ها

رنگ های آب
(19 فوریه – 20 مارس)

دلسوز ، ملایم ، شهودی و حساس ، ماهی ها پرورش دهنده طبیعی هستند ، اما همچنین هنری و معنوی هستند. آخرین نشانه آب زودیاک ، آنها یک انرژی طراوت و سبک و خوش بینانه هستند. این مانی با رنگ آب شاد کاملاً متناسب است.

همکار ماهی: ریحانا ، درو باریمور ، امیلی بلانت ، داکوتا فانینگ ، لوپیتا نیونگو ، ربل ویلسون

این داستان در ابتدا ادامه داشت Glamour انگلستان.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>