بهترین شلوار استرچ Alo ، طبق نظرات: Airlift ، Alosoft ، Airbrush و موارد دیگر

[ad_1]

گرفتن یک ظاهر شگفت انگیز خارج از وظیفه عملا یک حق عبور از افراد مشهور است – و برای بسیاری ، بهترین شلوار چسبان Alo کلید پاپ به نظر رسیدن سبک خیابان است. جنیفر لوپز ، جنیفر گارنر ، جیجی حدید ، تیلور سوئیفت و کایا گربر علی رغم داشتن سبک های خاص خود ، بیش از یک مورد همه جفتشان را تکان داده اند. اما در حالی که به نظر می رسد لیست طرفداران افراد مشهور آلو روزانه در حال افزایش است (هایلی استاینفلد اخیراً عشق خود به این مارک را به ما اعلام کرده است) ، شلوار کتانی به همان اندازه توسط افراد غیر لیست A دنبال می شود – و دلیل آن دشوار نیست.

شلوار استرچ و شلوار یوگا ممکن است در جنبه گران قیمت Athleisure باشد ، اما آنها اصلی ترین کالاهای کمد هستند. این لباس ها را برای ورزش یا تماشای پرخوری می پوشید ، شلوار استرچ مناسب برای ارائه لباس های زیبا و زیبا از لباس راحتی است. ما دیده ایم که افراد مشهور لباس خود را با کت های بیانیه سازی ، مینی Uggs ، حتی جوراب و صندل جفت می کنند. (برای اثبات به کندال جنر در زیر مراجعه کنید!)

قرنطینه ترک کرد این به تاریخ پیوست: یک خدمه گردن بریده ، ساق بند Alo Airlift و جوراب های بافتنی که با دمپایی پوشیده شده است.

Rachpoot / MEGA

این مارک مجموعه هایی مطابق با ظاهر شما را طراحی می کند و چه در فضای اتاق نشیمن خود عرق کرده اید ، چه از یک کافه در مجاورت لته گرفته اید و یا میز WFH خود را تایپ کرده اید ، احساس خوبی داشته باشید. و مانند سایر مارک های فروش جوراب شلواری با عملکرد بالا ، آلو حتی پارچه ها و سبک های کاملاً امضا شده ای دارد که بنیانگذار آن ، دنی هریس ، در زیر درباره ما صحبت کرد.

چنگ زدن به یک جفت شلوار استرچ Alo کمربند جادویی رویاهای شما را برکت نخواهد داد ، اما شما باید از جایی درست شروع کنید؟ برای تجزیه بهترین شلوار چسبان Alo – از Moto Legging مورد علاقه پرستش گرفته تا شلوار حمل بار بسیار متنوع – با پشتیبانی خوب توسط مشتریان خوشحال ، حرکت کنید.

همه محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>