بهترین ضربه ها برای فرم صورت شما

[ad_1]

موی چتری یکی از موهایی است که می تواند بلافاصله ظاهر شما را تغییر دهد ، به ویژه هنگامی که بهترین موهای فرم صورت خود را در نظر می گیرید. تصادفی نیست که بحث در مورد گرفتن آنها نمادین (حتی تقلید مسخره آمیز) از یک تغییر بزرگ زندگی شده است. بهترین مدل های مو با موی سر – چه بلند و چند لایه و چه حاشیه های کوچک – می توانند ویژگی های شما را به طرز چشمگیری بازی کنند و همچنین تقارن و تعادل را در صورت ایجاد کنند. به عنوان مثال ، موهای نرم و واضح ، به تضاد خطوط فک تیزتر کمک می کند ، در حالی که موهای کناری چشمگیر می تواند از لحاظ بصری ابعاد بیشتری به صورت گردتر ایجاد کند.

البته ، برای زندگی با این قوانین احساس فشار نکنید. جون ریمن ، آرایشگر و بنیانگذار سالن های Spoke & Weal می گوید: “اگر آن را سبک کنید و مالک آن باشید ، می توانید هر نوع مویی را بدون توجه به شکل صورت خود ، لگد بزنید.” اما اگر به دنبال برخی دستورالعمل های مفید هستید ، به پایین بروید تا بهترین چتری ها را برای فرم صورت خود پیدا کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>