بهترین لباس زیر برای تمرین ، طبق توصیه های اوب-گین

[ad_1]

بیشتر ما کفش های ورزشی و سوتین ورزشی زیبا داریم که تاکنون در کمد لباس های ما دو برابر شده است ، اما هنوز بهترین لباس زیر برای تمرین در بین اولین چیزهایی نیست که به ذهن شما خطور می کند وقتی به “وسایل ورزشی” فکر می کنید. اما این مهم به همان اندازه مهم است – اگر نه بیشتر از هر شورت یا شلوار استرچ دوچرخه مد روز. همسر شما احتمالاً موافقت می کند.

مری جین مینکین ، دکتر ، استاد بالینی زنان و زایمان در دانشکده پزشکی دانشگاه ییل می گوید: “همیشه سعی کنید لباس های عرق کرده را هر چه زودتر عوض کنید.” “به نظر می رسد این امر باعث کاهش بروز واژینیت ، به ویژه عفونت های مخمری می شود.”

مینکین علاوه بر بهداشت ، بر اهمیت یافتن پارچه های تنفسی برای تمرینات با شدت بالا تأکید می کند. این عامل بزرگی است که باعث می شود برخی از لباسهای زیر بهتر از دیگران باشد. مینکین می گوید: “به طور کلی ، من زنان را تشویق می کنم که هنگام کار لباس زیر پنبه ای بپوشند ، اما ترکیبات جدیدتری که عرق را از بین می برد نیز خوب است.

وقتی نوبت به پارچه می رسد ، چندین گزینه در دسترس است – از جمله مخلوط مرینو مقاوم در برابر بو ، حالت تنفس سبک و پنبه دوستدار محیط زیست. اما فاکتور راحتی نیز مهم است. برای اولین بار ، شما ممکن است خطوط شورت را از طریق شلوار یوگا خود نمی خواهید. بعد ، شبح را در نظر بگیرید. برخی از سبک های پوشش کامل می تواند منجر به ایجاد یک wedgie شود ، که قطعاً باعث از بین رفتن لنزهای جن در حین جریان vinyasa شما می شود (و توضیح می دهد که چرا شامپوها در این گروه بسیار محبوب هستند).

همانطور که گفته شد ، حتی بهترین لباس های زیر برای تمرین نیز می تواند کارهای زیادی انجام دهد. مینکین هشدار می دهد: “اگر به نظر می رسد که عفونت با وجود این اقدامات خوب در حال انجام است ، احتمالاً وقت آن است که با ارائه دهنده خدمات بهداشتی زنان خود مشورت کنید.”

تمام محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما بصورت مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>