بهترین محصولات انتخابی پائولا ارزش پول شما را دارد بررسی 2021

[ad_1]

انتخاب پائولا تقریباً به همان اندازه افسانه ای است که وقتی صحبت از مارک های زیبایی می شود ، افسانه ای است. پیش از آنکه جنبش شفافیت مورد توجه اصلی قرار گیرد ، بنیانگذار مارک تجاری ، پائولا بگون ، به عنوان روزنامه نگار تحقیقی که صنعت را مسئول اسطوره های بازاریابی خود می داند ، لقب “The Cosmetics Cop” را به دست آورد. امروز ، او هنوز صنعت را نقد می کند اگرچه Beautypedia.com ، قطب وب سایت خود که محصولات دیگر مارک ها را بررسی می کند.

بگون Paula’s Choice را در سال 1995 راه اندازی کرد – جایی که یکی از اولین مارک های زیبایی بود که به صورت آنلاین فروخته شد – و بیش از 25 سال بعد ، پیروی فرقه ای از بین نرفت. در صورت وجود ، شما نمی توانید پنج دقیقه در اینستاگرام یا TikTok پیمایش کنید بدون اینکه کسی را ببینید که تقریباً خیلی خوب است و درست قبل از آن صحبت نمی کند ، یا آواز خواندن Paula’s Choice Skin Perfecting 2٪ BHA Liquid ، مورد علاقه ویراستاران ، درم ها و وبلاگ نویسان به دلیل توانایی آن در لایه برداری ملایم اما صاف پوست با گذشت زمان.

این مارک منعکس کننده اخلاق بدون BS وی است. اگرچه لیست طولانی از مواد تشکیل دهنده مراقبت از پوست Paula’s Choice پیدا شده است ، اما هیچ چیز در مورد بازاریابی آن ترسناک نیست و محور آن ادعاهای مشکوک نیست. هرکدام از محصولات متناسب با انواع پوست و نگرانی های خاص طراحی شده اند و همه چیز بدون ظلم ، عطر و بدون تحریک کننده است – و همگی کمتر از 50 دلار است.

اما حتی با وجود این اطلاعات فراوان ، نام تجاری می تواند تا حدودی ترسناک باشد ، زیرا فرمول ها و مجموعه های مختلفی برای انتخاب وجود دارد. منظور از هر هشت خط (مانند Resist ، Clinical و Defence) دقیقاً چیست؟ کدام یک از 17 ضد آفتاب آن برای شما بهتر است؟ داشتیم زرق و برق کارکنان با طیف وسیعی از انواع پوست و نگرانی ها این آزمایش را به دست می آورند. در مورد بررسی صادقانه Paula’s Choice در مورد محصولاتی که کاملاً ارزش پول شما را دارند ، بخوانید.

همه محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>