بهترین محصولات زیبایی جدید برای فوریه 2021: بررسیهای صادقانه ما

[ad_1]

خوش آمدید به چیزهایی که می خواهیم– گردآوری ماهانه نسخه های جدید و موارد دلخواه بدون چون و چرا ارزش افزودن به سبد خرید شما ASAP. از جانب تجهیزات تناسب اندام به محصولات زیبایی جدید ، این مواردی است که سردبیران نمی توانند در مورد آنها متوقف شوند.

چه کسی نمی تواند باور کند که تقریباً ماه مارس است … دوباره؟ 28 روز گذشته ، مانند هر ماه در سال گذشته ، ثابت شده است که یکی از کتابهای تاریخ است. اما با واکسن هایی که سرانجام راه اندازی شدند ، گوشه گوشه امید وجود دارد که زندگی ما تا حدودی به حالت عادی برگردد. موارد ذکر شده: فصل جوایز بازگشته است (البته با رعایت نکات ایمنی) و پس از ماه ها پوستی گرایی به عنوان یک چیز مهم در زیبایی ، محصولات جدیدی در دسترس شما قرار می گیرد که باعث می شود شما دوباره آرایش آرایش کنید (یا حداقل چشمان شما کمی رنگ دارد)

در ماه گذشته تعداد زیادی مارک هیجان انگیز راه اندازی شده است که همه چیز در مورد آرایش بازی است – About Face ، Byredo ، و همکاری MAC x Harris Reed برای نام بردن از آنها – در مورد بیان خلاقیت که روشن است ، گزینه های کمتری به ما نمی دهد. ، مشتی ، و پررنگ. در حالی که جدیدترین محصولات مراقبت از پوست و مو که به قفسه ها وارد شده اند ، همه چیز در زمینه تسکین و ترمیم آسیب ها بوده است.

انتخاب های مورد علاقه ما برای ماه فوریه ، درست مثل خلق و خوی جمعی ما ، کمی جالب تر است. همانطور که در مورد بهترین محصولات زیبایی جدیدی که در این ماه امتحان کرده ایم بیشتر می خوانید ، به رایحه ها ، بافتها و موادی که هنگام لبخند زدن روی لب به شما انرژی می بخشند ، فکر کنید – و آنها را به آمار معمول خود اضافه کنید.

همه محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>