بهترین محصولات زیبایی قابل تعویض برای یک روال پایدارتر

[ad_1]

حقیقت تأسف آور این است که صنعت زیبایی برای محیط زیست آسان نیست. در حالی که بهترین راه برای کاهش ضایعات ، خرید ساده و کم خرید است ، اما بهترین محصولات زیبایی قابل تعویض در بازار باعث می شود که زندگی روزمره شما دوام بیشتری داشته باشد ، مهم نیست که چند مرحله باشد. به جای اینکه یک محصول زیبایی را پس بزنید یا آن را بازیافت کنید ، می توانید با بیرون آمدن در یک پر کردن و صرفه جویی در آن از محل دفن زباله – و صرفه جویی در انرژی و موادی که در غیر این صورت به یک ظرف جدید تبدیل می شوند ، به آن زندگی تازه دهید. . اگرچه این زمانی ایده تازه ای بود که فقط برای مارک های indie اختصاص داشت ، اما طی چند سال گذشته کل صنعت از این برندها از مارک های معتبر گرفته تا مراکز تولید داروخانه استقبال کرده است.

این نه تنها برای محیط زیست بهتر است ، بلکه کیف پول شما نیز کمی راحت تر است ، زیرا مواد قابل شارژ اغلب به اندازه اندازه هستند. ما جالبترین محصولات از مراقبت از پوست ، مراقبت از مو ، آرایش را جمع آوری کردیم ، که کاملاً قابل پر شدن هستند. برای دستیابی به بهترین محصولات زیبایی قابل تعویض به این برنامه بروید تا به برنامه روزانه خود بیفزاید.

تمام محصولات برجسته Glamour به طور مستقل توسط سردبیران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>