بهترین محصولات مراقبت از پوست برای بیش از 50 نفر که افراد مشهور عاشق آن هستند

[ad_1]

اگر کسی بهترین محصولات مراقبت از پوست را برای زنان بالای 50 سال می داند ، این افراد مشهور هستند. آنها اساساً به هر گزینه لوکس مراقبت از پوست و متخصص کره زمین دسترسی دارند ، بنابراین اگر آنها بگویند چیزی خوب است ، می توانید اطمینان حاصل کنید که این از استانداردهای بسیار بالایی برخوردار است. بالاخره پیری در جامعه ما بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است ، اما در عین حال ، همچنان فشارها بر روی زنان در بین مردم وجود دارد که برای همیشه جوان به نظر برسند. به همین دلیل است که ستارگان می دانند چگونه پوست خود را سالم و درخشان نگه دارند – چیزی که خواستن مهم نیست ، مهم نیست که سن شما چه باشد.

به همین دلیل این لیست بهترین محصولات مراقبت از پوست برای زنان بالای 50 سال را که مستقیماً از ستاره های دارای پوست درخشان و زرق و برق دار توصیه می شود جمع آوری کردیم.

چند نکته که باید به خاطر داشته باشید: “در این مرحله ، کاهش کیفیت پوست ، به معنی ضخامت ، مقدار کلاژن و حجم پوست ، آشکار می شود” ، متخصص پوست ، NYC ، هایدی والدورف ، دکتر پوست 50 ساله ما نیز به طور معمول خشک تر است ( و درخشش طبیعی آن کمتر است) به دلیل تغییرات هورمونی و کاهش روغن. به همین دلیل مواد مرطوب کننده و ضد پیری مراقبت از پوست در درجه اول اهمیت هستند. متخصص پوست نیویورک ، Jeannette Graf ، MD ، همچنین توصیه می کند “بدنبال کرم های حاوی رتینول و همچنین کلاژن و پپتیدهای هیدرولیز شده باشید” ، به ویژه برای پوست ظریف تر اطراف چشم.

با رعایت این اصول ، در مورد روغن صورت به ادامه مطلب بروید ، لورا درن می گوید مانند لیفت صورت است ، سرم ویولا دیویس نمی تواند سیر شود و کرم شب جنیفر آنیستون که ده ها سال قسم خورده است.

همه محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>