بهترین محصولات Olaplex: صادقانه ترین بررسی ها درباره محبوب ترین محصولات مراقبت از مو

[ad_1]

اگر شما یک علاقه مند به مو هستید یا به سختی می خواهید یک ماده سفید کننده بسته بندی شده را برطرف کنید ، بهترین محصولات Olaplex ممکن است نیازی به معرفی نداشته باشند. مارک های مراقبت از مو مورد علاقه افراد مشهور ، آرایشگران برتر و بازبینی کنندگان است و به عنوان یکی از ضروریات موهای رنگ شده ، نام خود را به خود اختصاص داده است.

اما علی رغم تحسین ، به نظر می رسد هنوز در مورد این محصولات کمی سردرگمی وجود دارد در حقیقت انجام دادن. ما همه چیز را روشن خواهیم کرد: برخلاف سایر روش های درمانی مو که به لایه های خارجی موهای شما رطوبت و درخشندگی می بخشد (چیزهای کاملاً ساده) ، Olaplex در سطح مولکولی کار می کند تا پیوندهای تشکیل دهنده موهای ما را ترمیم کند – و اولین مارک تجاری بود تا این فن آوری را با فرمولی در خانه در دسترس قرار دهد. با بازیابی این پیوندها ، موها محکم تر ، سالم تر و نرم تر می شوند ، به این ترتیب تقریباً همه آرایشگران موجود در آنجا Olaplex توصیه می شوند. این فناوری به ویژه برای هر کسی که موهای سفید شده یا رنگ شده دارد بسیار مفید است ، اما همچنین می تواند به آسیب های ناشی از مسواک زدن ، فرآیندهای شیمیایی ، حالت دهی به حرارت و مهاجمان محیط کمک کند.

گرچه محصولات به اندازه گفته شده خشک کن دایسون گران نیستند ، اما قیمت آنها هنوز بیشتر از داروهای معمول داروخانه شما نیست. این ما را به س obviousال واضحی سوق می دهد: آیا Olaplex است در حقیقت ارزش پول؟ پاسخ کوتاه این است که بله ، اینگونه است. برای بررسی های دقیق تر ، از ویراستاران Glamour با انواع مختلف مو خواستیم تا آزمایش را انجام دهند. برای بهترین محصولات Olaplex که می خواهید به سبد خرید اضافه کنید ، stat بروید.

تمام محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>