بهترین مشاوره زیبایی Chloe x Halle که از یکدیگر آموخته اند

[ad_1]

وقتی با Chloe x Halle وارد Zoom می شوم ، عملاً می توانم عشق را از صفحه لپ تاپ خود احساس کنم. این دو نیمه دوم سال گذشته را صرف تبلیغ آلبوم جدید تحسین شده خود کرده اند ، ساعت غیر خدا ، و پس از ماهها اجرای قرنطینه نمادین ، ​​آنها از دو مکان جداگانه تماس می گیرند. هالی در انگلستان است ، جایی که مشغول فیلمبرداری اقتباس جدید دیزنی از آن است پری دریایی کوچک، در حالی که کلوئه از خانه خود در LA رها می شود قبل از پاسخ دادن به هر سوال ، آنها به طریقی موفق می شوند برای دیگری تعریف کنند ، که واقعاً واقعی است. در حقیقت ، این باعث می شود تا لحظه ای که جلسه ما تمام می شود ، خواهر خودم را صدا کنم.

این پیوند باعث شده که این چهره ها چهره های جدید Neutrogena در کنار هم را برای هیجان انگیز کنند. کلوئه می گوید: “اینکه بتوانید این کار را به عنوان خواهر انجام دهید – اولین دوتایی خواهر باشید – واقعاً عالی است.” زرق و برق.

هاله اضافه می کند: “فراگیری زیبایی برای ما بسیار مهم است و ما دوست داریم که چطور Neutrogena محصولات متنوعی را برای افراد با انواع پوست ارائه می دهد.”

من با نوازندگان برای زرق و برقسوالات زیبایی بزرگ. درمورد محصولی که نمی توانند بدون آن زندگی کنند ، آنچه از یکدیگر آموخته اند و زنان نیرومندی که شخصاً بت می کنند را بخوانید.

زرق و برق: یک قانون زیبایی که شما به آن قسم می خورید چیست؟

هاله: من پوستی بسیار چرب دارم و مستعد آکنه هستم ، بنابراین قسم می خورم که این درمان آکنه Neutrogena Stubborn AM است. این خیلی به من کمک می کند. این فقط همه جوش های کوچک و همه لکه هایی را که می خواهند خود را نشان دهند می زند [a] روز بزرگ ، و من کاملا آن را دوست دارم.

کلوئه: من هرگز ، هرگز و هرگز بدون استفاده از ضد آفتاب از خانه خارج نمی شوم ، فرقی نمی کند که آرایش داشته باشم یا نه. من واقعاً خوشحالم که Neutrogena ضدآفتاب Invisible Defence را ایجاد کرد که برای تمام رنگهای پوست ما کار می کند. روی پوست قهوه ای من گچ نمی گذارد و به من نوعی درخشش عالی می بخشد.

بهترین توصیه زیبایی که از یکدیگر آموخته اید چیست؟

هاله: خواهرم همیشه با همه زندگی در زندگی من نمونه بوده است. اما مراقبت از پوست او همیشه کاری بوده است که او انجام داده است. او کاملاً یک موجود باشکوه است و به طور طبیعی از چنین پوستی زیبایی برخوردار است ، اما قطعاً به من یاد داده است از آنچه که داری مراقبت کنم تا بتوانی از آن زیبایی محافظت کنی.

کلوئه: برای من ، آنچه هاله همیشه داشته ، همیشه به من آموخته است کمتر است. من عاشق یک ضرب آهنگ خوب هستم و آرایش خوب را دوست دارم ، اما وقتی که می توانید زیبایی درونی خود را بدرخشید بسیار زیبا و خالص است و هاله این کار را خیلی راحت انجام می دهد ، و من هر روز او را می بینم و به معنای واقعی کلمه می تواند چیزی در چهره نداشته باشد و بسیار خیره کننده به نظر برسد. او باعث می شود که نسبت به زیبایی طبیعی ام اطمینان بیشتری داشته باشم.

چه کسانی زنانی هستند که در حال حاضر بیشترین الهام شما را دارند؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>