بهترین ویبراتور کلیتورال 2020: 15 اسباب بازی های جنسی Clit که مردم از آنها قسم می خورند

[ad_1]

اگر به دنبال بهترین ویبراتور کلیتورال هستید ، شاید بخواهید قدمی به سال 2017 بردارید مجله رابطه جنسی و زناشویی گزارش داد كه 37٪ از زنان در آمریكا برای رسیدن به ارگاسم به عشق كلیت احتیاج دارند. (FYI ، لیزا فین ، مربی رابطه جنسی ادعا می کند که در واقع نزدیک به 80٪ است.) آمارها را کنار بگذاریم ، ما می دانیم که کلیتوریس عضوی با 8000 انتهای عصبی است که مسئول لذت جنسی است – و در حالی که نفوذ می تواند بسیار عالی باشد ، تحریک در واقع کلید پیاده شدن است. در حقیقت ، “کلیتوریس” در یونانی به معنای واقعی کلمه به معنی “کلید” است – هرچه بیشتر بدانید.

در حالی که شما یا شریک زندگی خود می توانید با چند انگشت خوب و به سبک قدیمی باعث تحریک انسدادی خود شوید ، اما افزودن ویبراتور به مخلوط هیچگاه ضرری ندارد. اما قبل از اینکه اسباب بازی ها را به سبد خرید خود اضافه کنید ، چند نکته مهم وجود دارد که باید بخاطر بسپارید – مخصوصاً اگر یک لقاح حساس تری دارید که به راحتی بیش از حد تحریک می شود.

اولین نکته اول: وقتی در حال خرید بهترین ویبراتور کلیتورال هستید ، بدانید که همه لرزش ها از نظر فنی لرزاننده لخته هستند. اما برخی از ویبراتورها برای لذت بردن از چسبندگی طراحی شده اند و نفوذ کنید ، بنابراین اگر می خواهید فقط روی لخته تمرکز کنید ، نیازی به خرید لرزاننده نقطه G یا Rabbit نیست. دوم ، به تنظیمات توجه کنید. تنظیمات بیشتر ، بهتر است. به این ترتیب می توانید شدت را کنترل کنید. “به طور کلی ، تنظیمات پایین برای شخص حساس کمتر خواهد بود. به دنبال درجه بندی شدت در سه یا پایین باشید. همچنین ، برخی از اسباب بازی های جنسی clit توانایی لرزاندن با توجه به الگوهای مختلف را دارند (این هم معجزه دیگری است که تراشه رایانه برای ما به ارمغان آورده است – ارتعاشات امروزی بسیار کوچکتر از گذشته هستند!) ” ارتعاشات ، می گوید زرق و برق. وی اضافه می کند ، “یک کاربر حساس ممکن است لرزش پایدار را بسیار زیاد بداند ، اما لذت بردن از الگوی روشن / خاموش راحت تر است.”

در واقع ، ممکن است مجبور باشید با یک زن و شوهر بازی کنید تا زمانی که یک مورد مناسب برای شما پیدا کنید – و این اشکالی ندارد. همه ما لذت را متفاوت و در سطوح و شدتهای مختلف تجربه می کنیم. “کلیتوریس مملو از انتهای عصبی است که به ویژه در حس الگوهای لرزش مهارت دارند. مطمئناً ، وقتی کسی نسبتاً با ویبراتورها تازه کار باشد ، این می تواند باشد زیاد. و ما انسانهای دارای کلیتوریس تفاوت زیادی در میزان حساسیت لخته های خود داریم. تصور کنید که لگن فرد را مستقیم و محکم لمس کرده و برخی از افراد شروع به غبغب می کنند ، در حالی که دیگران عقب می روند. کوئین می گوید همه ما مثل هم نیستیم.

چه شما نسبت به ارتعاشات شدید حساسیت بیشتری داشته باشید و چه اینکه تازه شروع به کاوش در سرزمین محرک های کلیتور کرده اید ، همیشه می توانید از لباس زیر برای احساس خستگی بیشتری استفاده کنید. در آخر؟ خجالتی نباشید. Lube هرگز نه رابطه جنسی (انفرادی و شریک) را باورنکردنی تر کرد. این اصطکاک را کاهش می دهد و به شما کمک می کند تا به ارگاسم نرم و صاف (به معنای واقعی کلمه) برسید.

اکنون که ویبراتور 101 را خراب کردید ، اجازه دهید به آن بپردازیم. در اینجا 15 مورد از بهترین ویبراتورهای کلیتورال برای کسی که به دنبال ارگاسم های کم فشار بیشتر است ، آورده شده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>