بهترین ویدیوهای YouTube Kids

[ad_1]

اما توجه قابل توجه در گفتگو در شبکه جزیره ای من در مورد کودک JJ و همسرانش باعث می شود من فکر کنم حداقل بخشی از افزایش دید CoCoMelon را می توان به یک شبکه نجوا در میان والدین ناامید نسبت داد که نمی خواهند به جرم گناهکاری فرزندان خود مقصر باشند جلوی تلویزیون وقتی که یک بحران نزدیک می شود ، وقتی کار را به دست می گیرد ، یا وقتی یک “بازی” که شامل ریختن پوم پوم به درون ظرف مافین است ، نازک می پوشد (فقط من؟)

اندی ییتمن ، که بر برنامه نویسی برای شرکت مادر Cocomelon Moonbug نظارت می کند ، همه سو but ظن من را تأیید کرد که مادران و پدران در یک بیماری همه گیر گیر کرده اند ، احتمالاً در افزایش آگاهی در اطراف کانال نقش داشته اند. یتمن طی تماس زوم در ماه فوریه ، به من گفت كه CoComelon فقط در سال 2020 تعداد 33 میلیون مشترك را به خود اختصاص داده و همچنین از بازخورد مداوم کاربران در مورد توانایی خود در آرامش نه تنها با ملودی های جذاب و مكرر و همچنین والدین كمال گرا برخوردار شده است. این موضوع است ، همه گیر است یا نه.

ییتمن وقتی از او س alwaysال کردم که چرا فکر می کند مارک از بین رفته است ، می گوید: “ما همیشه سعی می کنیم برخی از مقادیر مثبت را در بعضی از لحظات مهم زندگی خانواده لحاظ کنیم.” او به ویدئوهای مختصر استناد می کند که نشان می دهد لنگر CoComelon ، کودک JJ ، سعی در سبزیجات جدید ، به اشتراک گذاری ، مسواک زدن ، بیرون آمدن از پوشک است. او به من می گوید که چالش های عاطفی مهم هستند – “شما اغلب شروع به دیدن پاره شدن JJ می کنید زیرا این یک قسمت منظم از پیش دبستانی است ، اما البته در پایان هر قسمت همیشه یک پایان خوب وجود دارد.”

از آنجا که کانال را کشف کردیم ، کودک دو ساله من به طور منظم از من می پرسد که چه زمانی می تواند مانند “جی جی” به “مدرسه کودک” برود (در ماه سپتامبر ، انگشتانش را رد می کند) ، می خواهد چیزهایی را در مخلوط کن درست کند و ابراز تمایل خفیف به کمترین شوخ طبعی مرا با نشستن بر روی دیگ. او هنوز هم از امتحان سبزیجات جدید امتناع می کند ، اما همه اینها در یک روز کاری است.

او علاقه زیادی به مافین ها دارد که من آن را به یکی دیگر از برنامه های محبوب کودکان نسبت می دهم که به عنوان یک قایق تفریحی برای زندگی در همه گیر شدن عمل می کند: آهنگ های فوق العاده ساده. شرکت کانادایی Super Simple که از سال 2015 توسط استودیوی خلاق Skyship Entertainment مستقر در تورنتو اداره می شود ، بیش از یک دهه است که به یک شکل یا شکل دیگر وجود دارد. این یک خواننده اولیه یوتیوب بود که بیشتر بر روی آهنگ های فوق العاده ساده به عنوان وسیله ای برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان تأکید داشت. این نیز در بینندگان افزایش یافته است ، زیرا والدین حتی بیشتر نقش معلم را بر عهده می گیرند و به دنبال سرگرمی های آموزشی برای بچه های خود هستند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>