بهترین کاشت مو در کرج

بهترین کاشت مو در کرج عملی کم تهاجمی است که بدون نیاز به بیهوشی کامل انجام می شود. در چند سال اخیر روش های کاشت مو پیشرفت قابل ملاحظه ای کرده اند. به همین دلیل در کلینیک های معتبر کرج و سایر نقاط ایران متقاضیان این روش ها روز به روز درحال افزایش است.

کاشت مو شامل برداشت گرافت های سالم مو از پشت سر یا اطراف گوش و پیوند آن به ناحیه طاس سر می شود. این عمل در گذشته با برداشت نواری پوست سر انجام می شد که به نام روش FUT معروف است. به دلیل خونریزی، درد، دوران نقاهت طولانی و غیره این روش امروزه کارایی بالایی ندارد و جز بهترین روش های کاشت مو به شمار نمی رود.

بهترین روش های کاشت مو بدون بریدگی انجام می شوند و برداشت ها با دستگاه های پیشرفته مانند قلم ایمپلنتر صورت می گیرد. اطلاع در مورد این روش ها و مزایای آنها به درک بهتر این موضوع کمک بسیاری خواهد کرد. بنابراین در ادامه این مقاله توضیحاتی را در زمینه بهترین کاشت مو و کلینیک زیبایی ارائه می کنیم.

رقابت در کلینیک ها جهت ارائه بهترین کاشت مو در کرج

کرج یکی از شهرهای پرجمعیت ایران است که به دلیل نزدیکی با پایتخت پیشرفت های بسیاری در زمینه های پزشکی و تاسیس کلینیک های زیبایی داشته است. در این شهر شاهد رقابت کلینیک های پوست و مو هستیم. زیرا شهر کرج بیشترین متقاضیان کاشت مو را به خود اختصاص می دهد.

همانطور که می دانیم وجود کلینیک های متعدد، انتخاب بهترین آنها را با مشکل مواجه می کند. زیرا پرس و جو درباره سابقه کار و تخصص پزشکان فعال در کلینیک مو، برای متقاضیان زمان بر خواهد بود. از این رو شاهد رقابت تنگاتنگ کلینیک های مو در کرج هستیم.

 

یکی از تخصصی ترین مراکز کاشت مو در ایران که سابقه ای درخشان در این زمینه دارد، کلینیک رویان سلامت است. در این مرکز کادر درمان از تخصص های لازم برخوردار هستند و بهترین کاشت مو در کرج را با کمترین هزینه و بالاترین سرعت انجام می دهند.

در این مرکز کاشت مو و بسیاری از عمل های زیبایی مانند: تزریق بوتاکس، ژل، تزریق چربی، انواع عمل های پیکر تراشی و غیره با روش هایی کاملا غیر تهاجمی ارائه می شود. کیفیت بالای خدمات در کنار هزینه های مقرون به صرفه، اعتبار فراوانی را برای این کلینیک به همراه آورده است.

ویژگی های بهترین کلینیک کاشت مو در کرج

یافتن بهترین کلینیک تخصصی کاشت مو در کرج با اندکی تحقیق و بررسی به راحتی امکان پذیر خواهد شد. تنها کافی است تا مخاطبان کاشت مو مطالعات خود را قبل از انجام این روش انجام دهند تا به تمامی سوالات آنان پاسخ درستی داده شود. در ادامه این مقاله ویژگی های بهترین کلینیک کاشت مو در کرج را ذکر می کنیم.

 • بهترین کلینیک کاشت مو دارای کادری مجرب است که آموزش های لازم را در زمینه انجام عمل های زیبایی پوست و مو دریافت کرده اند.
 • نقش پزشک متخصص مو در انجام بهترین کاشت مو در کرج بسیار مهم است. پزشکان باید از مدارک علمی و حرفه ای برخوردار باشند تا عمل کاشت را با دقت و مهارت بالایی انجام دهند.
 • تجربه پزشک و کارکنان کادر درمان در کلینیک های تخصصی مو و زیبایی یکی دیگر از ویژگی هایی است که انتخاب بهترین کلینیک را راحت تر می کند.
 • کلینیک ها باید مجوز های لازم را از وزارت بهداشت و درمان دریافت کنند. هر چقدر این مدارک بیشتر باشد، اعتماد مخاطبان به کلینیک افزایش پیدا می کند.

 

 • هزینه های بهترین روش کاشت مو باید مشخص باشد و قبل از انجام عمل برای مراجعه کنندهبرآورد شود. در این صورت هر فرد با توجه به بودجه ای که دارد، بهترین روش را انتخاب خواهد کرد.
 • تجهیزات موجود در کلینیک های تخصصی باید به روز و پیشرفته باشند تا روش های کاشت مو با سرعت بالا انجام شوند. همچنین تجهیزات حرفه ای میزان آسیب به فولیکول های مو را کاهش می دهند.
 • ارائه روش های متنوع و نوین یکی دیگر از ویژگی های بهترین کلینیک کاشت مو عنوان می شود.

مزایای انجام بهترین کاشت مو در کرج

روش های ایجاد زیبایی مانند کاشت مو تنوع بسیاری دارند و هر کدام از آنها جهت هدفی خاص ارائه می شوند. کاشت مو نیز خود به صورت های متفاوتی قابل انجام است که هر کدام از آنها مزایای متفاوتی دارند که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

 • بهترین کاشت مو در کرج با کمترین جراحات و بریدگی همراه است.
 • در جدیدترین روش کاشت مو از درد، عفونت و تورم خبری نیست.
 • انجام کاشت مو با بهترین روش در کمترین زمان ممکن انجام می شود.
 • دوران نقاهت بهترین پیوند مو بسیار کمتر از سایر روش های دیگر است.
 • با انجام بهترین کاشت مو در کرج،پزشک در هر جلسه بیش از 10000 گرافت مو را پیوند خواهد زد.
 • بهترین روش کاشت مو در یک الی دو جلسه چند ساعته انجام می شود.
 • کاشت مو با روش های نوین نیازی به بیهوشی کامل ندارد. تنها نواحی مورد نظر بی حس می شوند.
 • در کاشت مو با بهترین روش نگرانی از بابت نتیجه نهایی و دائمی وجود ندارد.
 • کاشت مو به صورت سرپایی انجام می شود و در همان روز مراجعه کننده مرخص خواهد شد و نیازی به بستری ندارد.

 

آموزش بهترین کاشت مو در کرج با جدیدترین روش ها

کاشت مو عملی کم تهاجمی و تخصصی است که باید زیر نظر پزشکان متخصص آموزش داده شود. هر گونه اشتباه در زمان کاشت و برداشت ممکن است فرد را با ریزش دائمی موها و خطرات دیگری از قبیل عفونت و التهاب روبرو کند.

خوشبختانه در کرج مراکز تخصصی آموزشی زیر نظر وزارت بهداشت و درمان به فعالیت مشغول هستند که کارآموزان حرفه ای را به جامعه پزشکی عرضه می دارند. کلینیک های معتبری همچون کلینیک رویان سلامت با کارد حرفه ای خود جز پیشگامان در آموزش کاشت مو به شمار می رود.

بعد از اتمام آموزش ها به افراد مدارک معتبر و علمی ارائه خواهد شد تا در کلینیک های زیبایی به کار مشغول شوند. البته این آموزش ها زیر نظر دانشگاه های پزشکی و به صورت جدیدترین روش های کاشت مو ارائه خواهند شد. از این رو افرادی که بعد از پایان آموزش ها، مدارک خود را دریافت می کنند به راحتی در این زمینه به فعالیت می پردازند.

هزینه های متفاوت کاشت مو در کرج

کاشت مو در کرج قیمت های متفاوتی را در بردارد. زیرا بهترین کاشت مو در کرج با با روش های قدیمی قابل مقایسه نیست. همچنین تخصص پزشک و مهارت او نیز بر هزینه های کاشت مو با بهترین روش می افزاید.

متاسفانه امروزه برخی از افراد فریب وعده های دروغین کلینیک های زیبایی بدون اعتبار را می خورند و کاشت مو را در این مکان ها انجام می دهند. هزینه هر روش از کاشت مو توسط وزارت بهداشت و درمان تعیین می شود و هر گونه کاهش یا افزایش قیمت ها باید گزارش شود.

در کلینیک رویان سلامت هزینه های کاشت بر اساس شرایط متفاوتی برآورد می شود. علاوه بر هزینه کاشت هر گرافت مو، هزینه های دیگر شامل موارد زیر هستند.

 • دستمزد پزشک
 • هزینه کلینیک کاشت مو در فردیس کرج و کادر درمان
 • میزان موهای برداشته شده
 • هزینه های مربوط به نوع روش کاشت مو

تمامی این هزینه ها باید قبل از انجام بهترین کاشت مو در کرج محاسبه شوند و به اطلاع مخاطب برسند که تصمیم گیری برای فرد مورد نظر راحت تر شود.

 

نتیجه گیری

بهترین کاشت مو در کرج به دلایل بسیاری از اهمیت بالایی برخوردار است. کاشت مو با روش های کم تهاجمی نتیجه ای مطمئن دارد و این امر افراد بیشتری را به سمت این روش خواهد کشاند. بدون شک نقش مو در زیبایی چهره انکار شدنی نیست. از این رو افرادی که با الگوی طاسی دائم و ریزش موهای ژنتیکی روبرو هستند، بهتر است کاشت مو را با بهترین روش ها انجام دهند.

در شهرهای بزرگ ایران به خصوص تهران و کرج انتخاب بهترین کلینیک تخصصی کاشت مو کاری دشوار است. زیرا تعداد این مراکز روز به روز در حال افزایش است. با این وجود پیشنهاد می شود با کلینیک رویان سلامت همراه باشید تا هزینه کاشت مو در کرج برای شما کاهش پیدا کند.

سوالات متداول

این مقاله جهت پاسخ به سوالات افراد دارای ریزش مو یا طاسی جمع آوری شده است. بنابراین در ادامه به مهمترین سوالات در این خصوص پاسخ کوتاهی خواهیم داد.

نتیجه بهترین روش کاشت مو چه زمانی حاصل می شود؟

نتیجه بهترین روش در کاشت مو زمانی مشخص می شود که تمامی موهای کاشته شده به طور طبیعی رشد کنند. این مدت حدود 1 سال به طول می انجامد.

بهترین روش کاشت مو چیست؟

به روشی بهترین می گویند که در عین زیباسازی فرد، نتیجه ای دائمی به همراه داشته باشد. روش های نوین پیوند مو که به صورت واحد های فولیکولی و توسط دستگاه های پیشرفته انجام می شوند، جز بهترین ها عنوان خواهند شد. در حال حاضر روش SUPER FUE، SUT به عنوان روش های برتر در این خصوص شناخته می شوند.

بهترین جراح کاشت مو چه کسی است؟

جراح کاشت مو کسی است که در این زمینه علم، تخصص و تجربه کافی دارد. همچنین بهترین جراح باید در تشخیص علت ریزش مو و طاسی نیز دقیق باشد.

میزان موفقیت بهترین کاشت مو چقدر است؟

موفقیت در کاشت مو به روش های نوین 85 الی 95 درصد گزارش شده است.

چرا انتخاب بهترین روش کاشت مو اهمیت دارد؟

کاشت مو با بهترین روش در کاهش درد، خونریزی، دوره نقاهت و نتیجه بخش بودن آن بسیار موثر است. از این رو انتخاب آن باید با آگاهی کاملی انجام شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>