بهترین کتابهایی که می توانید در اولین تعطیلات بعد از واکس بخوانید

[ad_1]

بالاخره هوا خواندن است. بهترین کتابها برای خواندن در این ماه مناسب برای چیدن روی پتوی پیک نیک در چمن ، یا کنار کشیدن قهوه یخ زده در یک کافه در فضای باز ، یا جمع کردن در حمل و نقل خود در تعطیلات واکسن پست شما است.

انتشار جدید کتاب در ماه مه پس از 14 ماه هوای ابری ضرب المثلی به اندازه آفتاب صورت شما تکان دهنده و لذت بخش است. ما در حال صحبت از یک برداشت جدید و زن محور از یک افسانه یونان باستان هستیم. یک رمان حماسی درباره زنهای هوانورد اولیه. اثری جدید از راشل کاسک ، یکی از بزرگترین نویسندگان زنده. و هیجانی سیاسی که مدتها انتظار آن را می کشید و هیچ کس جز استیسی آبرامز در آن منتظر نبود. بله ، آن استیسی آبرامز! او قبلاً رمان نوشته است ، اما این بار ، او به نام خودش منتشر می کند.

بهترین کتاب های خواندن در ماه مه ، همراهان معتمد سفر شما هستند ، خواه کنار استخر باشید ، به عروسی مقصد بروید یا در دروازه پایانه خود آویزان شوید. این داستان ها مانند شنهایی که به ته کیسه ساحل می چسبد ، به شما می چسبند و گرما و آزادی را به شما یادآوری می کنند و با هر وعده غذایی لیموناد می نوشید. و اگر فقط به کاتیون می روید ، به یاد داشته باشید: اگر کتابهایی را احاطه کرده اید که همه گیاهان همه گیر را خریداری کرده اید ، بازدید از یک باغ گیاه شناسی به حساب می آید. خواندن مبارک

تمام محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>