به دنبال شهادت محافظه کاری ، بریتنی اسپیرز پیامی طولانی به هواداران ارسال کرد

[ad_1]

به دنبال شهادت محافظه کاری خود ، بریتنی اسپیرز 24 ژوئن پیامی طولانی به طرفداران خود در اینستاگرام ارسال کرد ، که در آن به قاضی گفت که دوست دارد از توافق قانونی که در 13 سال گذشته داشته است خارج شود. (تحت محافظه کاری کنونی اسپیرز ، وی هیچ کنترل قانونی بر زندگی و امور مالی خود ندارد).

در طول جلسه دادرسی ، اسپیرز به قاضی گفت ، “من دروغ گفته ام و به همه دنیا گفته ام ،” من خوب هستم و خوشحالم. ” این یک دروغ است. فکر کردم فقط شاید اگر این حرف را بزنم شاید خوشبخت شوم ، زیرا منکر بوده ام. من شوکه شده ام من ضربه خورده ام. می دانید ، تا زمانی که درست نکنید آن را جعل کنید. اما حالا من به شما حقیقت را می گویم ، خوب؟ من خوشحال نیستم خوابم نمی برد. من خیلی عصبانی هستم ، دیوانه است و افسرده ام من هر روز گریه می کنم. ”

نماد پاپ این موضوع را در پست خود IG گسترش داد ، و توضیح داد که چرا بین حضور آنلاین او و آنچه در دادگاه گفته شده است ارتباط وجود دارد. “من اعتقاد دارم که به عنوان افرادی که همه ما زندگی قصه های افسانه ای را می خواهیم و به روشی که من ارسال کرده ام … به نظر می رسد زندگی من بسیار شگفت انگیز است … من فکر می کنم این چیزی است که همه ما برای آن تلاش می کنیم !!!! این یکی از بهترین ویژگی های مادرم بود … مهم نیست که روزی که جوان ترم شل و ول بود … به خاطر من و خواهر و برادرهایم او همیشه وانمود می کرد که همه چیز خوب است. “

اسپیرز ادامه داد ، “من این موضوع را به گوش مردم می رسانم زیرا نمی خواهم مردم فکر کنند که زندگی من عالی است ، زیرا به طور قطع اصلاً این نیست … و اگر در این هفته چیزی در مورد من در مورد من خوانده اید … مطمئناً واقعاً بدانید حالا نیست !!!! من عذرخواهی می کنم که وانمود کردم مثل اینکه دو سال گذشته خوب شده ام … من به خاطر غرورم این کار را کردم و خجالت کشیدم آنچه را که برای من اتفاق افتاده است به اشتراک بگذارم … اما صادقانه بگویم که نمی خواهد اینستاگرام خود را در یک نور سرگرم کننده ثبت کند !!!! باور کنید یا وانمود نکنید که من خوب هستم واقعاً کمک کرده است … بنابراین تصمیم گرفتم امروز این نقل قول را ارسال کنم زیرا با خوشحالی اگر از جهنم عبور می کنید احساس می کنم اینستاگرام به من کمک کرده است که یک فروشگاه جذاب برای حضور خود داشته باشم … وجود … و به راحتی احساس کنم که علی رغم آنچه که من پشت سر گذاشته ام مهم هستم و بسیار مفید است. ”

برای تفکیک کامل وضعیت محافظه کاری بریتنی اسپیرز ، اینجا را کلیک کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>