به ملکه الیزابت دوم گفته شد که به غیرعادی ترین دلیل با شاهزاده فیلیپ ازدواج نکند

[ad_1]

ازدواج افسانه ای هفت دهه ای ملکه الیزابت دوم و شاهزاده فقید فیلیپ ، دوک ادینبورگ ، تقریباً اتفاق نیفتاد. ظاهراً به الیزابت جوان ، که در آن زمان یک شاهزاده خانم بود ، توصیه شده بود که با سلطنتی متولد یونان ازدواج نکند زیرا او مستعد “گاف” و شوخ طبعی بود.

“[Queen Elizabeth II] فردی بسیار محفوظ و کوشا است. او نیست او یک افسر نیروی دریایی بود و بسیار بامزه هم بود. “به گفته اینسایدر ، زندگینامه نویس سلطنتی آن ویلسون. بیشتر خانواده ها از افزودن دامادی بامزه به صفوف لذت می برند ، اما حدس می زنیم وقتی یک پادشاه آینده هستید کمی متفاوت است. مشاوران به ملکه الیزابت فقط در 21 سالگی از زمان عروسی خود در سال 1947 گفتند که شاهزاده فیلیپ “کاملاً فردی اشتباه برای انتخاب” بود ، اگرچه تاریخ قطعاً این اشتباه را ثابت کرد. با همه حساب ها ، این دو در طول 73 سال ازدواج خود پیوندی قوی داشتند و شوخ طبعی شاهزاده فیلیپ پس از مرگ در اظهارات متعددی مورد ستایش قرار گرفت.

سمیر حسین عکاس سلطنتی به اینسایدر گفت که دوک “مردی بسیار شوخ” و دارای “احساس شیطنت” بود. نوه پرنس فیلیپ شاهزاده هری نوشت که پدربزرگش “مردی با خدمات ، افتخار و شوخ طبع بود. او واقعاً خودش بود ، با ذکاوت جدی تیز ، و به دلیل جذابیتش می توانست توجه هر اتاقی را به خود جلب کند – و همچنین به این دلیل که دیگر هرگز نمی دانستید چه چیزی ممکن است بعد بگوید. ” هری همچنین از او به عنوان “افسانه هتک حرمت و حق با جلوه تا انتها” یاد کرد.

پرنس ویلیام همچنین “حس آلوده ماجراجویی و همچنین شوخ طبعی شیطنت آمیز” پدربزرگ خود را به یاد آورد ، در حالی که پرنسس اوگنی خاطرنشان كرد كه همیشه بخاطر داشتن شوخی هایش بخندد.

انتظار می رود شاهزاده ویلیام و پرنس هری هر دو در مراسم خاکسپاری پرنس فیلیپ که روز شنبه 17 آوریل در انگلیس برگزار می شود ، شرکت کنند. چندین رسانه گزارش می دهند كه پرنس هری قبلاً به انگلستان وارد شده و به مدت یك هفته در آنجا خواهد بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>