به نظر می رسد سلنا گومز در تریلر سریال جدید خود شخصی را با خنجر ضرب می کند

[ad_1]

اولین تریلر برای سری جدید Hulu سلنا گومز پخش شد فقط قتلها در ساختمان، و به نظر می رسد که او در این یکی عدالت را به دست خود می گیرد. گومز در نقش مابل مورا ، یکی از ساکنان یک آپارتمان پرتحرک Upper West Side در نیویورک است که با دو مستاجر دیگر ، با بازی مارتین شورت و استیو مارتین ، همکاری می کند تا مرگ مرموز یکی از همسایگان خود را بررسی کند. از آنجا که این سه قاچاقچی جنایت واقعی پادکست خود را در مورد پرونده ایجاد می کنند ، آنها شروع به تعجب می کنند که شبکه درهم رازها تا کجا پیش می رود. شاید تا پنت هاوس بالا برود؟

در تریلر ، گومز ، شورت و مارتین را می بینیم که از گذرگاههای مخفی نگاه می کنند ، رمزهای کتابهای موجود در کتابخانه شخصی را رمزگشایی می کنند و سعی می کنند از یک کارآگاه NYPD عبور کنند. و سپس گومز با یک نفر روبرو می شود … در کوچه ای… او را با ضربات چاقو در می آورد ، درست است؟ این چیزی است که به نظر می رسد حداقل.

در ماه آوریل ، هنگامی که او مشغول فیلمبرداری این مجموعه محدود بود ، گومز در صحنه ای غرق در خون (که ظاهرا شخصیت او نیست) از او عکس گرفته شد ، دستگیر شد و سپس در پشت ماشین جوخه قرار گرفت. بنابراین می دانیم که نوعی مسابقه در پیش است و نمی توانیم صبر کنیم تا ببینیم چگونه بازی می شود.

این تریلر به ما می دهد “دنبال مهمونی گشتن با وس اندرسون ملاقات می کند “. مطمئناً یک اتفاق زیباشناختی در مورد old-school-NYC وجود دارد ، با کتهای عالی و حفاریهای باکلاس (به هر حال این مجموعه توسط استیو مارتین ، خنده دار Thinking Person ساخته شده است) ، اما یک عنصر از شوخ طبعی عجیب و غریب در سایه ها نیز وجود دارد .

سلنا گومز اخیراً جلد این جلد را تزیین کرده است Vogue Australia، جایی که او در مورد روابط “نفرین شده” خود با IRL شروع کرد. وی گفت: “من فکر می کنم بیشتر تجربیات من در روابط لعنت شده است.” “من خیلی جوان بودم که در هنگام رابطه با دیگران در معرض چیزهای خاصی قرار گرفتم.” اطلاعات بیشتر در اینجا

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>