به نظر می رسد کلر کراولی دوباره انگشتر نامزدی خود را از دیل ماس به دست دارد

[ad_1]

آیا کلر کراولی و دیل ماس دوباره با هم هستند؟ شاید – اگر این عکسی که کراولی اخیراً در استوری اینستاگرام خود قرار داده همان چیزی است که من فکر می کنم باشد.

لیسانس سابق – که در اوایل فصل خود به طرز مشهوری عاشق ماس شد ، سپس برنامه را ترک کرد تا در کنار او باشد – سلفی خود را در حال نوشیدن یک جعبه آب میوه منتشر کرد. اتفاقی ، درسته؟ خوب ، به جز انگشتر الماس غول پیکر که او روی دستش است که انگشت:

اینستاگرام / @ clarecrawley

انگشتر الماس که شباهت زیادی به حلقه ای دارد که ماس از او خواستگاری می کرد لیسانس. نگاهی به عکس زیر بیاندازید و نتیجه گیری خود را انجام دهید.

کریگ Sjodin / گتی ایماژ

مطمئناً تا زمان صحبت کلر کراولی یا دیل ماس ، ما مطمئناً چیزی نمی دانیم. در ژانویه 2021 ، این زوج اعلام کردند که در حال جدایی هستند. ماس در آن زمان در اینستاگرام نوشت: “من می خواستم همه چیزهایی را که کلر با شما به اشتراک می گذارم و تصمیم گرفتم راه های جداگانه خود را دنبال کنیم.” برای هر دوی ما در این زمان ما اعتقاد جدی داریم که با عشق پیش برویم و همیشه نسبت به خود وفادار بمانیم – چیزی که خانواده های ما در طول زندگی ما آن را آموزش داده و به ما القا کرده اند. ما فقط امیدواریم که بهترین چیزها برای یکدیگر باشد. ”

سپس ، در مارس 2021 ، منابع گفتند مردم آنها “روی چیزهایی کار می کردند” و یک منبع گفت هفتگی ما، “کلر و دیل دوباره با هم قرار می گذارند … [but] هیچ چیز در رابطه با نامزدی رسمی نشده است ، آنها از اوقات مشترک خود لذت می برند و چیزهایی را که می آیند بر می دارند. “

آنها سازگاری اینستاگرام خود را در اوایل آوریل رسمی کردند. ماس در مورد توضیح داد: “ما فقط زندگی را زندگی می کنیم و آن را انجام می دهیم و با یکدیگر حضور داریم.” هالیوود راو پادکست ، با توجه به هفتگی ما. “بسیار خوب بوده است که از این طریق پیش بروید.”

بنابراین آیا زندگی در زندگی منجر به نامزدی مجدد شده است؟ ما شما را در جریان نگه می داریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>