به نظر می رسد 27 بهترین آرایش تابستانی در حال حاضر سعی کنید

[ad_1]

شنیدی؟ تابستان رسما اینجا است – و با آن ظاهر آرایش تابستان نیز همین طور است. فصل هوای گرم همیشه یک زمان هیجان انگیز برای بازی با زیبایی بوده است ، اما این فصل متفاوت است. پس از سالی که داشته ایم – و با افزایش روزانه میزان واکسن – ما بیش از هر زمان دیگری هیجان زده ایم که سرانجام سایه های چشم براق ، هایلایترهای براق و رژ لب قرمز پررنگ را از بین ببریم.

و از نگاه فیدهای اینستاگرام ما تنها نیستیم. از رنگ آمیزی های روشن تا پایان های پر زرق و برق ، به نظر می رسد همه مشتاق هستند که دوباره با آرایش سرگرم شوند. مطمئناً ، همه ما بیش از یک سال است که چشمهایمان را بازی می کنیم – این برطرف نخواهد شد – اما اکنون می توانیم به بقیه چهره خود نیز عشق مورد نیاز را بدهیم انتظار داشته باشید که لب های براق و رژگونه های زیادی بیان کنید.

اما در واقع فقط یکی وجود دارد واقعی روند این تابستان: انجام آنچه احساس خوبی به شما می دهد. ما برای شروع کار حتی چند ایده جمع کردیم. از لبهای لاکی گرفته تا چشمان غروب خورشید ، در اینجا نگاه هایی است که نمی توانیم صبر کنیم تا تابستان امسال کپی کنیم. و اگر در طول سال گذشته با ظاهری طبیعی تر راحت شده اید ، نگران نباشید – ما این پوشش را نیز داریم. برای بهترین آرایش های تابستانی که بین اکنون و روز کارگر امتحان می کنید پیمایش کنید.

همه محصولات برجسته زرق و برق توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>