به گفته دوندگان مادام العمر ، 16 شلوارک مخصوص دویدن برای زنان

[ad_1]

همانطور که هر کسی که پیست دبیرستان را دویده است می داند ، همه شورت های دویدن برابر نیستند. بهترین شورت های مخصوص دویدن برای خانم ها چند ویژگی اصلی را دارد که آنها را از بسته جدا می کند – به همین دلیل ارزش آنها به اندازه سوتین های ورزشی و کفش های مخصوص دویدن در صف دنده های دویدن شما است.

از کمربندهای بدون پشتیبان و درزهای داخلی بسیار تنگ گرفته تا مواد تحریک کننده مستقیم ، شلوارک دویدن می تواند کاملاً ناراحت کننده باشد – اما یافتن یک شلوارک مقدس مخصوص بدن نمی کند بثورات ناشی از جراحی می تواند آزمایش و خطای قابل توجهی انجام دهد (و اصطکاک بیش از حد زیاد). از طرف دیگر ، شلوار استرچ برای کمی عرق می تواند کمی گرم باشد. این جفت مناسب باید از پارچه ضد رطوبت برای خشک نگه داشتن شما ، کمر الاستیک یا بند برای تنظیم آسان و جیب زیپ برای کلیدها و تلفن های همراه استفاده کند.

با این اوصاف ، ما ماراتن ها ، مربیان و علاقه مندان به دویدن را برای آنچه آنها بهترین شلوار دویدن برای زنان در بازار می دانند ، مورد استفاده قرار دادیم. این افراد حرفه ای کارهایی را انجام داده اند که هدف اصلی آنها این است که بهترین شلوارک مخصوص دویدن زنانه را از آنجا پیدا کنید ، از سنگهای قیمتی کلاسیک نایک گرفته تا شلوارک دوچرخه همه کاره لولومون و همه چیز در این بین.

طبق توصیفات آنها ، صفحات زیر هر جعبه مورد نیاز برای بهترین شورت های دویدن زنانه را بررسی می کند: آنها تنفس ، جیب های زیپ ، طناب کشی ، و دامنه حرکتی را به همان اندازه که شما نیاز دارید تا یک بار دیگر در کتاب ها اجرا کنید – به ذکر نیست که آنها فقط راحت و راحت نیز هست. شلوار کوتاه بدون سر و صدا انجام دادن وجود داشته باشد پیشاپیش ، گزینش های بررسی شده این دونده ها را بخرید و خداحافظی میان دوره را برای همیشه ببوسید.

تمام محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>