به گفته طراحان داخلی ، چگونه می توان یک دفتر کار خانگی شیک و کاربردی ایجاد کرد

[ad_1]

دفتر کار دنج منزل ارین هیمسترا درسی در زمینه طراحی کاربردی و شیک فضای کوچک است. خلاقیت پشت آپارتمان 34 هنگام وقوع همه گیر ، یک واحد مسکونی لوازم جانبی 10×10 در حیاط خانه خود را به دفتر خانه رویایی خود تبدیل کرد. “ماهها قبل از قرنطینه ، ADU را به حیاط خود اضافه کردیم و بسیار ممنونم که این کار را انجام دادیم!” او سهیم است. “من نمی توانستم صبر کنم تا یک فرار بلند ایجاد کنم ، به خصوص که بقیه خانه به هرج و مرج کشیده شد – کار با مهد کودک آسان نیست.”

وی با کالیفرنیا کولوزتز کار کرد تا میز تحریر سفارشی ایجاد کند که فضای محدود کف را بهینه کند و فضای دیگری برای گوشه مراقبه داشته باشد. او با کفپوشهای خاکستری از استخوان گل کاشی ، کاشی نرم رومی روی دیوارها را برای یک بافت ، گچ مانند ، و یک پالت رنگی تیره و بد رنگ برای ظاهری مدرن و حداقل به کار برد. او می افزاید: “هر وقت وارد اینجا می شوم آهی سپاسگزاری می کنم.” “من دوست دارم که می توانم گنجینه های مورد علاقه خود را به نمایش بگذارم ، و شوهرم خوشحال است که مجموعه مجلات من خارج از خانه است.”

برای بازسازی ظاهر در خانه ، هایمسترا به سه نکته طراحی قسم می خورد: برای بهبود تمرکز ، یک مکان با نور طبیعی عالی انتخاب کنید ، روی یک صندلی راحت سرمایه گذاری کنید و برای قطعاتی که به شما الهام می گیرند ، فضای خالی اختصاص دهید. “این می تواند یک چراغ میز زیبا ، یک گیاه ، آثار هنری ، یک تابلوی خلق و خوی باشد – فقط چیزی که باعث می شود لبخند بزنید.”

تصویر محصول
تصویر محصول

ست لیوان سرامیکی اریک بونین

تصویر محصول
تصویر محصول

طراح داخلی شی مکگی

با مجوز از Shea McGee

طراح داخلی Shea McGee در هنگام طراحی یک فضا کاملاً کارکرد دارد – مخصوصاً چیزی به عنوان منفعت طلبانه مانند یک دفتر خانه. “من همیشه با این س askingال از خودم شروع می کنم ،” چگونه می توانم این فضا را تا آنجا که ممکن است کاربردی کنم؟ “در کتاب او ، یک صندلی راحت ، یک میز جادار ، فضای ذخیره سازی فراوان و برخی از جدا شدن از بقیه خانه شما ساختمان است بلوک های یک دفتر کار موفق در خانه.

وی خاطرنشان می کند: “داشتن دفتر یا میز مشخص شده مهم است تا در برخی از سطح ها ، بتوانید در پایان روز” کار را ترک کنید “. اگر با یک فضای چند منظوره مانند میز آشپزخانه یا گنجه کار می کنید ، او توصیه می کند روی یک صندلی راحت سرمایه گذاری کنید و لمس های مجلل مانند یک شمع یا گل را اضافه کنید تا فضا را عمدی احساس کنید.

در مورد طراحی دفتر کار در منزل ، مک گی همیشه هدفش ایجاد فضایی آرام و منظم است که برای بهره وری مناسب باشد. به عنوان مثال ، در دفتر خانه شوهرش سید ، او با پوششی از رنگ آرامش بخش از نیروی دریایی ، فضای ذخیره سازی فراوان و لمس شخصی مانند کارهای هنری ، کتاب و سبزه رفت.

تصویر محصول
تصویر محصول

شمع معطر انجیر تازه و کاسیس Jo Malone London

تصویر محصول
تصویر محصول

طراحی وبلاگ نویس جسیکا دی اتری مارس

با احترام به جسیکا مارس

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>