به گفته کارشناسان ، چرا ویبراتور Womanizer بهترین اسباب بازی جنسی است

[ad_1]

استمنا a یک روش عالی برای گذراندن وقت است ، و ویبراتور Womanizer دستیابی به ارگاسم های خودمختار – هر بار را آسان تر از همیشه می کند. جستجوی لذت شخصی یکی از بزرگترین اشکال مراقبت از خود است ، بنابراین واقعاً کار بیهوده ای است که ما وقت بیشتری را صرف تهیه بهترین اسباب بازی های جنسی موجود در بازار می کنیم.

جای تعجب نیست که فروش اسباب بازی های جنسی در طی همه گیر شدن بسیار بالا رفته ، زیرا حتی اگر دستان ما نیز به خوبی انجام شوند ، کمی کمک مشکلی ندارد. بر اساس نیویورک تایمز، فروشگاه های اسباب بازی های جنسی مانند Adam and Eve و Wow Tech Group شاهد افزایش چشمگیری در فروش بین مارس و آوریل بوده اند ، گروه Wow Tech (صاحب مارک های We-Vibe و Womanizer) از رشد 200 درصدی فروش نسبت به سال گذشته خبر داده اند.

به گفته وب سایت مصرف کننده بریتانیا T3.com ، اخیراً خط لرزاننده های Womanizer ، که قبلاً نیز یک اقدام مذهبی بوده است ، بسیار مورد توجه قرار گرفته اند ، به طوری که آمار فروش گزارش شده بیش از 50٪ بیش از آنچه در ابتدا پیش بینی شده بود ، رقم می خورد. در حالی که هر کس تنظیمات اسباب بازی فردی خود را دارد ، اما باید گفت که چرا بسیاری از افراد در قرنطینه به سمت Womanizer گرایش پیدا کرده اند. ما از کارشناسان پرسیدیم که چرا فکر می کنند Womanizer به یکی از پرفروش ترین اسباب بازی های جنسی در بازار تبدیل شده است و چرا مردم عاشق این محصولات هستند.

تصویر ممکن است حاوی موارد زیر باشد:
ویبراتور مشکی در کنار جعبه سیاه

ارتعاشگر خرگوش با تحریک دوگانه Womanizer InsideOut

اول از همه: Womanizer در واقع یک محرک کلیتورال است و Pleasure Air Technology آن تشکر برای آن است.

Womanizer نوعی ویبراتور بی نظیر است. در واقع ، این به خودی خود حتی یک ویبراتور نیست ، بلکه یک محرک لخته است. در حالی که یک ویبراتور استاندارد با کلیتوریس و مجرا تماس شما را برقرار می کند ، نقطه کانونی اصلی Womanizer فقط از نظر آمادگی لگن است. Womanizer از یک نوع فن آوری به نام Pleasure Air Technology استفاده می کند که بدون نیاز به ایجاد تماس ، باعث تحریک پارگی لگن می شود. بنابراین شما اساساً با هوا رابطه جنسی برقرار می کنید – که به گفته بسیاری از افراد مبتلا به لک ، احساس خارق العاده ای می کند.

اما مک گوان ، یک مربی گواهی شده و مقاله نویس مشاوره جنسی در Sex IDK ، می گوید: “من فکر می کنم Womanizer بسیار محبوب است زیرا حداقل نسبت به اسباب بازی های جنسی احساس نسبتاً جدیدی را ایجاد می کند.” زرق و برق. او توضیح می دهد ، “در حال حاضر بسیاری از مردم می دانند كه ویبراتور چه حسی دارد ، اما یك محرك کلیتورال كه از هوای پالسی استفاده می كند ، بسیار جالب و بدیع به نظر می رسد. و همینطور است! هنوز یک تن اسباب بازی در بازار وجود ندارد که این کار را انجام دهد. “

برای کسانی که به تحریک کلیتروال تا اوج لذت جنسی بستگی دارند ، Womanizer ایده آل است. اگر متوجه شده اید که دستیابی به ارگاسم از طریق رابطه جنسی شریک تر است زیرا شما به اندازه کافی تحریک لخته را تجربه نمی کنید ، این اسباب بازی نیاز خاص را هدف قرار می دهد. “این دستگاه ها هستند واقعاً خاص تحریک کلیتورال. تحریک کلیتروال در حین رابطه جنسی با شریک زندگی (در صورت وجود!) ممکن است برای کمک به ما در رسیدن به اوج لذت جنسی مناسب باشد یا نباشد ، و این اسباب بازی واقعاً تمرکز را به حالت کلیتوریس بازمی گرداند. ” لزرش های خوب، می گوید

آیا Womanizer مانند یک رابطه جنسی دهانی با تحریک بدون لمس احساس می شود؟

برخی از افراد می گویند که Womaniser رابطه جنسی دهانی را تقلید می کند اما بدون همه آبله ها. جیگی انگل ، متخصص سکسولوژیست ساکن وومایزر و نویسنده آن همه اشتباهات F * cking: راهنمای رابطه جنسی ، عشق و زندگی، می گوید که این اسباب بازی “اساساً رابطه جنسی دهانی را تحریک می کند ، که بسیار آزار دهنده است. برخی از زنان گزارش کرده اند که در 60 ثانیه یا کمتر ارگاسم می کنند. “

Womanizer برای لخته های حساس تر بسیار مناسب است زیرا تحریک بیش از حد کمتری وجود دارد.

برخی از ما ممکن است در این مرحله خستگی ویبراتور را تجربه کرده باشیم. اگر خود را با استفاده از ویبراتور پیاده کرده اید ، ممکن است در بعضی مواقع لرزش شدید بیش از حد شود. از طرف دیگر ، با Womanizer (با استفاده از جناس) ، اصطکاک تهاجمی مشابهی نخواهید داشت ، “که می تواند بازدارنده ای برای خرید اسباب بازی های جنسی باشد”. اگر به خصوص دارای یک لقاح حساس هستید که به راحتی بیش از حد تحریک می شود ، Womanizer گزینه بسیار خوبی است. “Womanizer مستقیم به لگن برخورد نمی کند. آن را احاطه کرده است. این تحریکات شگفت انگیز زیادی ایجاد می کند بدون اینکه هرگز زیاد باشد. ”

گفته می شود Womanizer به شما کمک می کند تا راحتتر به ارگاسم برسید.

اکثر بررسی های آنلاین برای Womanizer ادعا می کنند که این اسباب بازی به آنها کمک کرده است تا بدون هیچ مشکلی به ارگاسم دست یابند. ”فناوری Womanizer’s Pleasure Air تا امروز همچنان پیشنهاد مورد علاقه من برای افرادی است که با ویبراتورهای استاندارد و همچنین برای کسانی که در رسیدن به ارگاسم مشکل داشتند. با کلیتوریزهای حساس. من در واقع مشتریانی داشتم که به من گفتند که آنها در نهایت با استفاده از Womanizer به عنوان گزینه ملایم تری نسبت به سایر اسباب بازی ها به اولین ارگاسم خود دست پیدا کرده اند. ” زرق و برق.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>