به گفته یک متخصص مغز و اعصاب ، چرا روش هم ترازی Coital زندگی جنسی شما را تغییر می دهد

[ad_1]

گیر در یک موقعیت شیادی مبلغی؟ به من اجازه دهید روش Coign Alignment (CAT) را به شما معرفی کنم.

در تابستان سال 1988 ، یک تحقیق تحقیقاتی به وضوح نشان داد که انجام برخی تنظیمات ساده در موقعیت کلاسیک مبلغ بالای سر ، می تواند به طور قابل توجهی احتمال تجربه ارگاسم زنان در هنگام رابطه را افزایش دهد و همچنین احتمال “گرد هم آمدن” شرکا را افزایش دهد ( جناس در نظر گرفته شده) با ارگاسم همزمان. این روش حتی به عنوان “درمانی” برای اختلال عملکرد جنسی زنان مورد استفاده قرار گرفت.

این نسخه از موقعیت مأموریت تبلیغاتی ، که به عنوان Coign Alignment Technique یا به اختصار CAT شناخته می شود ، یادگیری آن بسیار آسان و کارآمد است ، اما با توجه به تجربه من ، اکثر زنان (و شرکای آنها) هنوز به لذتهای آن معرفی نشده اند.

قبل از اینکه بدانم چگونه این کار را انجام دهم ، یک نکته مهم: وقتی که یک متخصص جنسی درمانی متخصص مغز و اعصاب شد ، من مردم را تشویق می کنم که رابطه جنسی را در مورد ارگاسم انجام ندهند. هدفمند بودن در اتاق خواب یک روش عالی برای جلوگیری از لذت های طبیعی بودن در تجربه است – و این جایی است که همه سرگرم کننده ها هستند.

بهترین موقعیت تبلیغی

نشان داده شده است که موقعیت مبلغ قدیمی به عنوان روش خوبی برای تحریک دیواره قدامی واژن (قلمرو نقطه G) است که تحریک کننده کلیتور داخلی و همچنین غده پروستات ماده (غدد AKA Skene یا اسفنج پارارترال).

تکنیک هم ترازی Coital حتی می تواند کار تحریک کلیتوریس خارجی را بهتر از موقعیت مبلغ منظم انجام دهد. (اما به یاد داشته باشید ، هدف CAT ایجاد یک ارگاسم نیست ، بلکه بیشتر تغییر در چیدمان بدن و حرکت برای حداکثر لذت است).

نحوه انجام تکنیک هم ترازی Coital

در CAT ، دقیقاً مانند موقعیت استاندارد مبلغ ، شریک نفوذی در بالای آن قرار دارد. (برای دو شریک مبتلا به واژن ، این موقعیت را می توان با خلاقیت و استفاده از اسباب بازی های جنسی یا dildos برای نفوذ سازگار کرد.)

سپس شریک نافذ با حرکت به سمت بالا روی بدن شریک پذیرنده (که با مبلغ متفاوت است) موقعیت بدن خود را تغییر می دهد. به این “بلند سواری” گفته می شود. سینه شریک بالایی باید با شانه های شریک زندگی پایین همسو باشد.

پس از قرار گرفتن در موقعیت ، شریک بالایی به جای استفاده از بازوها برای بالا نگه داشتن خود ، وزن خود را بر روی شریک پایینی قرار می دهد – این فشار برای به حداکثر رساندن تحریک کلیتور مهم است.

از این موقعیت ، وقتی شریک نفوذ کننده آلت تناسلی مرد یا اسباب بازی جنسی را وارد می کند ، بیشتر به سمت پایین واژن قرار می گیرد تا اینکه به سمت بالا به عنوان موقعیت رسمی مبلغ باشد. به این ترتیب ، قاعده آلت تناسلی مرد یا اسباب بازی جنسی تماس مستقیم و پایدارتری با کلیتوریس خارجی برقرار می کند ، که منجر به تماس و تحریک کلیتورال سازگارتر می شود.

اکنون این مسئله مهم است: شریک نافذ ، مانند موقعیت مأموریت ، به داخل واژن وارد نمی شود و از آن خارج نمی شود. تماس دستگاه تناسلی توسط یک ریتمیک ، هماهنگ انجام می شود تاب خوردن ، که باعث ایجاد فشار مداوم بر روی کلیتور می شود. شریک گیرنده منجر به تکان خوردن با ضربه سر بالا و شریک نفوذ کننده در پایین حرکت منجر می شود. تحرک لگن یک عامل حیاتی است که احتمال ارگاسم زنان را افزایش می دهد – هرچه شریک گیرنده لگن خود را بیشتر سنگ کند ، جریان خون بیشتری به دستگاه تناسلی افزایش می یابد و احساسات بیشتر می شود.

فقط روی تکنیک تمرکز نکنید ، بلکه بر برقراری ارتباط با شریک زندگی خود تمرکز کنید. از کلمات ، صداها ، لمس ها برای برقراری ارتباط با آنچه می خواهید ، آنچه دوست دارید یا احساسی که در آن احساس می شود استفاده کنید. از اینکه همسرتان می داند چه عواملی م workingثر نیست یا چه عواملی حتی می تواند بهتر کار کند ، نترسید. به یاد داشته باشید وقتی صحبت از جنسیت می شود ، بازخورد دوست ما است.

و لذت ببرید همانطور که در کتابم می نویسم ، چرا رابطه جنسی خوب ، شرکایی که به یاد می آورند اتاق خواب می تواند یک زمین بازی برای بزرگسالان باشد ، در نهایت سرگرم کننده و لذت بیشتری می برند – این یک چیز لوکس نیست بلکه یک ضرورت برای مغز عاطفی و رفاه کلی متعادل است.

در حکیم، Ph.D. ، یک درمانگر جنسی ، AIRSECTION ، متخصص علوم اعصاب ، متخصص رابطه مجاز و نویسنده چرا رابطه جنسی خوب مهم است: درک علوم اعصاب لذت برای زندگی دقیق ، شادتر و پر از هدف. از او پیروی کن AskDoctorNan.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>