به یاد مشاهیری که در سال 2021 درگذشتند

[ad_1]

ادای احترام به معروف تایسون به زودی باعث سرایت اینترنت شد:

دو برابر K

رپر از دو نفره People Under the Stairs در 43 سالگی درگذشت.

لری کینگ

کینگ در اواخر ژانویه 2021 در 87 سالگی از دنیا رفت. او در تعطیلات با COVID-19 در بیمارستان بستری شده بود. Ora Media ، شرکت رسانه ای موسس کینگ ، در 23 ژانویه این خبر را اعلام کرد. “برای 63 سال و در سراسر سیستم های رادیو ، تلویزیون و رسانه های دیجیتال ، هزاران مصاحبه ، جوایز و تحسین های جهانی لری گواهی بر استعداد منحصر به فرد و ماندگار او به عنوان یک پخش کننده ، “در بیانیه ای خوانده شد.

روزنامه نگاران به طور خاص در رسانه های اجتماعی صحبت کردند و در مورد چگونگی تأثیر کینگ بر آنها صحبت کردند:

کلوریس لیچمن

فرانکشتاین جوان و نمایش ماری تایلر مور بازیگر در 94 سالگی از دلایل طبیعی درگذشت. جولیت گرین ، مدیر او ، گفت: “هیچ کس مانند کلوریس نبود.” صفحه شش. “با یک نگاه تنها او توانایی شکستن قلب شما یا خنداندن شما را داشت تا جایی که اشک از صورت شما جاری شد. شما هرگز نمی دانستید کلوریس چه می خواهد بگوید یا چه کاری انجام می دهد و این کیفیت غیرقابل پیش بینی بخشی از جادوی بی نظیر او بود.

جوان راجرز

راجرز ، پیانیست و بیوه افسانه تلویزیونی فرد راجرز ، در سن 92 سالگی از دنیا رفت. این سازمان در بیانیه ای گفت ، “فرد راجرز تولیدات به شدت از مرگ جوآن راجرز ناراحت است” مردم. “شریک زندگی دوست داشتنی فرد راجرز بیش از 50 سال ، او به تعهد مشترک خود در حمایت از کودکان و خانواده ها پس از مرگ او به عنوان رئیس هیئت مدیره فرد راجرز تولیدات ادامه داد.”

دیزر دی

معروف به بازی در مالک مک گرات است، Deezer D 7 ژانویه در 55 سالگی درگذشت.

ماریون رمزی

این بازیگر ، معروف به خاطر بازی در برادوی و فیلم دانشگاه افسری، در 7 ژانویه در 73 سالگی گذشت.

اد بروس

در 8 ژانویه ، افسانه موسیقی کشور از دلایل طبیعی درگذشت.

جان ریلی

بیمارستان عمومی و بورلی هیلز ، 90210 ستاره در 10 ژانویه در 84 سالگی درگذشت.

سیلوین سیلوین

گیتاریست New York Dolls در 69 سالگی درگذشت. همسرش ، واندا اوكلی میزراهی ، در یك پست فیس بوكی نوشت: “همانطور كه ​​بیشتر شما می دانید ، سیلوین طی دو سال و نیم با سرطان مبارزه كرد.” “اگرچه او با شجاعت با آن مبارزه کرد ، دیروز از این بیماری درگذشت. در حالی که از دست دادن او غمگین هستیم ، می دانیم که او سرانجام در آرامش و از درد است. “

هری برانت

پسر 24 ساله مدل و بازیگر استفانی سیمور و ناشر مجله پیتر برانت در اثر مصرف بیش از حد تصادفی در 24 سالگی درگذشت. این خانواده در بیانیه ای گفتند: “ما برای همیشه ناراحت خواهیم شد که زندگی او به دلیل این بیماری ویرانگر کوتاه شد.” نیویورک تایمز. “او در 24 سال خود به موفقیتهای زیادی دست یافت ، اما ما هرگز فرصتی نخواهیم دید که هری می توانست کارهای بیشتری انجام دهد.”

سانی روباه

میزبان محبوب Wonderama ، یک نمایش محبوب کودکان در دهه 1960 ، در 95 سالگی بر اثر عوارض ویروس کرونا درگذشت. در بیانیه ای آمده است: “با ناراحتی است که ما خبر درگذشت سانی در لس آنجلس را در روز یکشنبه ، 24 ژانویه ، از بیماری ذات الریه کوید به اشتراک می گذاریم” “ما بیشتر یاد خواهیم گرفت که بیشتر بدانیم کجا تسلیت شما را بفرستیم.”

آهنگ یو جونگ

این بازیگر و مدل کره جنوبی در 26 سالگی درگذشت. آژانس عالی هنرمند در زیرنویس ترجمه شده توسط سی.ان.ان نوشت: “بازیگر سونگ یو جونگ ما را ترک کرده است.” “یو جونگ دوستی بود که همیشه با لبخندی درخشان به ما خوشبختی می داد ، و یک بازیگر زن عالی که با علاقه ای بزرگتر از هرکسی بازی می کرد.”

با آرامش به همه مشاهیری که در سال 2021 درگذشتند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>